Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek 22 hónapos...

Ti elengednétek 22 hónapos lányotokat 1 hétre a nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés
Jóban van a nagyszülőkkel, aludt is már náluk.
2013. júl. 22. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem ha nincs rá elég nyomós indokom,de ez

én vagyok.

2013. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

El.


De az a 22hónapos gyerek lassan KÉT ÉVES!

Soha nem fogom megérteni, miért kell hónapokban írni??? Most akkor írjam a mondandóm végére, hogy

271hó/N ???

2013. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen elengednék egy 2 éves gyereket a nagyszüleihez,ha Ők megbízhatóak és nem félévente egyszer látja őket a gyerek.
2013. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Persze, ha megbízhatóak. Mi 14 hónapos korától két éjszaka, három nap szoktuk vinni a gyereket, havonta. Most másfél éves múlt egy hónapja, csak hogy az előző válaszolónál ne verjem ki a biztosítékot. :-)
2013. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Én először úgy csinálnám, hogy 3. napon elmennék, és ha a gyerekem nem sír hogy haza akar jönni,minden rendben van, elvan, akkor ottmaradhatna még.

Szerintem érdemes előbb pár napot kipróbálni, ha minden sínen van, akkor maradhat 1 hétig.

2013. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam 22 hónapost, mert ha azt mondom valakinek hogy mindjárt 2 éves, akkor visszakérdez hogy pontosan mennyi :-)
2013. júl. 22. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

2 évesen simán, főleg ha előtte is voltak már együtt 1-1 napot, aludt náluk a gyerkőc.

Nekem 1,5 éves volt a nagy amikor szültem, 5 napig náluk volt.

2013. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
az enyémnek sok lenne az i hét,mert eléggé anyás-pedig nincs mindig velem.sokszor van anyóséknál,anyuéknál
2013. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Engedném feltéve ha nem több száz kilométerre laknak,és bármikor tudok menni ha baj lenne vagy hiányol!
2013. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 19 hónaposan engedtem a fiamat 2 hétre anyuékhoz, mert befektettek túlhordás miatt a kórházba, összesen ennyit voltam bent.

Bírta, nagyon szeret náluk lenni,igaz nagyon örült nekem, mikor érte mentünk.

De hogy őszinte legyek, nekem nagyon hosszú idő volt nélküle. NEm is szeretem nagyon, ha több napra elmegy "nyaralni" általában úgy indul, h hétvégére megy, de anyuék már péntek délután elviszik, és csak hétfő reggel hozzák.

2013. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!