Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a munkaidőtök, mennyit...

Milyen a munkaidőtök, mennyit vagytok otthon, rugalmas-e a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Én egyenlőre gyeden vagyok, és szeretnék továbbtanulni, de nem tudok dönteni. Egyik szakma olyan, hogy jó fizetéssel, de kötöttebb a munkaidő, ki tudja milyen főnökökkel, ki tudja milyen messze. Másik rugalmas munkaidő, "megértő" főnök, helyben lenne, de olyan fizetésért, amiből ki lehet jönni, de nagyon nehezen.


kíváncsi vagyok, milyenek a hétköznapok, van-e aki többet lenne otthon kevesebb fizetésért, vagy aki a családi élet rovására inkább több pénzt keresne. Vagy van aranyközépút???


2013. júl. 25. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeptemberbe megyek vissza dolgozni, most jár le a gyesem.


Reggel 7-kor viszem majd az oviba, 8-16 óráig van a munkaidőm, fél 5 körül fogok hazaérni, az apja fog 3 körül érte menni.

Én inkább azt választanám, hogy többet legyek otthon kevesebb pénzért.

2013. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem, ha nem helyben lesz, lehet, hogy se oviba vinni, se érte menni nem tudnék. Segítség lenne, mindkét mama itt van, de én nem azt szeretném, hogy ők neveljék a gyerekeimet.
2013. júl. 25. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
gyesen vagyok,főiskolás vagyok és néhány hónapja kezdtem el network marketinggel foglalkozni,az tuti a diplomámmal nem lesz állásom.Nos kötetlen a munkám időben és térben is néhány hónap alatt beletanul az ember utána meg megállíthatatlanul megy felfelé,a fizetés nagyon jó,és itt több munkával több a fizetés,nincs főnököm,de vannak segítőkész munkatársaim,napi 2-3-4 óra és 2-3 hónap alatt 2-300ezret keresek minimum.Szóval ez az aranyközépút,persze nem való mindenkinek,de van időm,van pénzem,van szabadságom,látom a gyerekemet felnőni,nem kell hitelt felvennem,mehetek nyaralni nem rúghatnak ki,tisztességes,legális munka bár az első pár hónapban keményebben kell dolgozni de megéri.
2013. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most én is Gyeden vagyok, egyébként ügyvéd vagyok. Itt nyilván mi alakítjuk nagyrészt a munkaidőnket (a tárgyalások kivételével persze), de nagy mértékben alkalmazkodni kell az ügyfélhez. Ha Ő szombaton (netán vasárnap) tud jönni valamiért, akkor azt is meg kell oldani.
2013. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!