Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik medenceztek otthon; Ti...

Porcukormókus kérdése:

Akik medenceztek otthon; Ti engeditek hogy barki belemenjen? Szomszed gyerekekre, baratokra gondolok. Vagy csak a csalad hasznalja?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 15:22
 1/8 Kerria ***** válasza:

mivel használunk hozzá medence szereket (tisztítás, algamentesítés, stb), emiatt igen, mert kerül bele klór is.


Na nem akárki jöhet bele, de barátok mindenképpen.

2013. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak a közeli barátok és a család. Szomszéd gyerek semmiképp, csak a gyerekek jó barátai, akiket ismerünk. Használunk szereket.

De amikor terhes voltam a másodikkal, nem engedtem be csak a családot.

2013. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat ez az, a szomszedbol atjar hozzank 1-2 kisgyerek, es oket nem szivesen engednem be. Leginkabb a higienia miatt, amire mi eleg harklisak vagyunk, ok viszont sajnos annyira nem.. Persze vegyszerezunk mi is, de ennek ellenere sem szeretnem hagyni az egyutt furdest. Eleg kinos ez igy, mert egyebkent szeretnek egyutt jatszani a mieinkkel, gyakran ossze is jarunk miattuk.
2013. júl. 12. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

én engedtem még terhesen is :-)

lesülne a bőr a képemről ha a gyerekeim barátait játszópajtásait nem engedném pancsolni

végül is arra van h fürödjenek benne nem ?

ha rendesen kezelve van a víz akkor semmi baja nem lesz senkinek sem

2013. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk meg arra van, hogy a család használja és akit mi meghívunk.

A dokim szerint nem szabad strandra menni terhesen, pedig ott is kezelik a vizet. Ez a mi döntésünk, és nem sült le bőr a képemről, mert nem ugrálunk be mi sem idegen emberek medencéjébe.:)

2013. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, mindenkinek ment a zold pacsi! :)

Egyebkent pont ez az en dilemmam, h szeretnek egyutt jatszani, biztos jo pajtasok lesznek kesobb is, DE azert az elgondolkodtato h egy 2, 5ves kisfiufejen mit keres meg koszmo..

2013. júl. 13. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi sem engedünk be akárkit a medencénkbe,csak a család és a barátok.Én is eléggé tisztaságmániás vagyok :)

Viszont azért mert koszmós a 2.5 éves gyerek feje ne gondold,hogy nem fürdetik.Az én lassan 3 éves lányomnak egyszerűen semmi nem használ koszmó ellen :(pedig minden este fürdetem,2 naponta mosunk hajat(vagy ha kell akkor naponta)Sajnos ez van.Egyszer majd csak találunk valami megoldást,hogy elmúljon a koszmó.

2013. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesóméknak van medence és oda nem csak a családtagok, hanem a barátok és a szomszédok is belemehetnek.
2013. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!