Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogy sminkelitek...

Anyukák ti hogy sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Szemceruza, szempillaspirál. Alapozót egy ideje már nem használok, mert nem tett jót a bőrömnek, ilyen melegben meg amúgy is csak lefolyna. Rúzst sem használok, csak ízesített ajakápolót.
2013. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szempilla sp, csak + szájfény. . A szemem alul-felül vékonyan ki van tetoválva, így az nem olvad le ilyen melegben, ... Ha olyan helyre megyek, akkor szemhéjamra teszek színt, és pirosítót.
2013. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

BB krémet használok alapozó helyett, ha megyek valahová akkor alapozó. Korrektor, púder, hogy fixáljam.

A szememet minden nap máshogy, amihez éppen kedvem van, vagy ahogyan éppen hordom a hajam. De általában valamilyen szemhéjpor, vagy szemhéjkrém, szempillaspirál, néha szemceruza vagy tusvonal, de van, hogy csak alul is egy szemhéjporral keretezem a szemem. A szemöldökömet mindig ugyanazzal a barna szemöldökporral színezem át.

Ja a pirosítót kihagytam, de azt se mindig használok, hiszen ilyen melegben egyébként is piros vagyok :D

Van olyan nap is, amikor nem festem ki magam de ez ritka.

2013. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

tetoválva?

húú az milyen?

mintha fekete szemceruzával ki lenne alul húzva??

mennyibe került?

2013. júl. 27. 17:23
 5/15 A kérdező kommentje:

és mi az a BB krém?

bocsi ha hülyének tűnök.

2013. júl. 27. 17:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, mint ha ki lenne húzva :) az, hogy mennyibe kerül, szerintem város függő, és kozmetikus függő! Nekem alul-felül volt összesen 30.000, nagyon fájt, mintha a szemgolyómat szúrkálták volna:)
2013. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Garnier BB krém, hidratáló alapozó. Én is használom, de csak télen.
2013. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék (mármint, hogy ki hogyan sminkeli magát), mert nekem ebben a melegben meg napsütésben állandóan könnyezik a szemem még napszemüvegben is, és így képtelen vagyok kifesteni, mert állandóan törölgetnem kell, és szétfolyna az egész, vagy csak simán lejön.

Meg már úgy elszoktam tőle, hogy mikor nagy ritkán sminkelek, állandóan megdörgölöm a szemem és elkenem, mert megfeledkezem róla.

Pedig amíg dolgoztam, smink nélkül ki sem mozdultam.

Csak az én szemem ilyen érzékeny a napfényre?

2013. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szemhéjfesték, szempillaspirál. Vízoldékony. 1 perc felrakni, és ugyanannyi leszedni. Nem használok alapozót, sem tust, sem rúzst vagy szájfényt (ez utóbbiakat úgy is lenyalom fél perc után). Ha fontosabb helyre megyek (esküvő, stb.) ,akkor van hozzá eszközöm, de hétköznapokban, ha sminkelek, elég a szem színezése, hogy kiemeljem, más nem hiányzik.
2013. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

én is ritkán festem magam

ebben a melegben izzadok mint a ló

na meg sokszor csak itthon vagyok minek fessem magam?

ha megyünk a városba és tudom hogy csak sétálunk a gyerekekkel akkor meg napszemüveg van rajtam le sem veszem nem festem ki magam,..

nagyon ritka ha mégis,pedig régen én is állandóan mázoltam magam,persze még a gyerekek előtt

2013. júl. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!