Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hogy sminkelitek...

Anyukák ti hogy sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén sehogy. Nem járok sehová csak a sarki boltba oda meg minek. Ha esetleg mégis eljutunk a férjemmel valahová akkor alapozo szem cerka és kész. Nem érek én rá órák hosszat a tükör előtt állni. Meg amúgy is minek? Sminkkel és smink nélkül is az vagyok aki.
2013. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál,szemhéjtus kis szemfesték,van amikor teszek egy kis korrektort,pirosítót.Mindennap mielőtt kilépek az utcára.
2013. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben csak a szemem festem, változó, van hogy csak egy egyszerű testszínű szemfesték, spirál, szájfény.

Télen bb krémet használok alapozó helyett, és ha épp hófehérke vagyok egy kis pirosítót is teszek fel.

2013. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
spirál + szájfény
2013. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben csak a szemem húzom ki alul-felül, illetve szempillaspirál, esetleg kis pirosító. Ha nincs kánikula én is BB-krémet használok.
2013. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!