Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik együtt laknak a nagyszülő...

Akik együtt laknak a nagyszülőkkel! Miért érzem ezt? Mondjak neki valamit? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Egyikük állandóan azt csinálja, hogy szó nélkül bejön a szobánkba (hozzáteszem, nincs köze a házhoz, nem az övé, a másikuké), megfogja a földön játszadozó babámat, és kiviszi. Előtte meg kezet se mos, holott mindenfélét szerel és cigizik, vagy cigit tölt. Nekem meg a hajam égnek áll, a hideg kiráz tőle. A gyerek meg öt perc után nyikog és nincs el vele, de annak ellenére is gyömöszöli tovább úgy háromnegyed óra hosszat, aztán amikor már ordít, behozza, és leteszi. Ki nem állhatom, de nem tudom, mit kéne mondanom vagy tennem.
2009. okt. 23. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én simán behoznám kb. két perc elteltével a gyereket az udvarról, mondván, hogy "dolgunk van". Semmi több. Előbb-utóbb csak észbekap. Nem?
2009. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En tuti h jol kiosztanam.Nalunk a parom nagyanyja volt ilyen.hetvegere hazamentunk hozzajuk mert ugye ok 400 km-re laknak tolunk.Reggel koran bejon (az sem baj ha alszunk) es neki all a babat nyuzni aki erre nem vevo foleg ha idegen az illeto hisz azon a 7vegen latta eloszor.Raadasul koszos kezzel mert elotte tyukot pucolt es csak megtorolte a kezet.Na akkor borult a bili es elmondtam h a gyerek ezt nem szereti es ha lehet csak ugy nyuljanak a gyerekhez ha tiszta a kezuk.Erdekes ahhoy kepest h ilyenkor en mindig kiabalok tok nyugodtan mondtam el mi bajom van es ugy nezem ez hasznalt.szal szerintem higgadtan mond el h mi a problemad es ha nem hasznal szolj a parodnak h mi van es kerd meg h beszeljen vele.
2009. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!