Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki együtt él a nagyszül...

Ha valaki együtt él a nagyszülőkkel, hogy oldja meg a napirendet?

Figyelt kérdés
Együtt élek a szüleimmel, bár ki van alakítva külön kis lakrész, amit akár be is tudok zárni. De hát nekik köszönhetem, hogy nem kell lakbért fizetnem sehová, egyedülálló anyaként az nem menne. Anyukám szerintem nagyon sokszor szeretne majd jönni, de én szeretnék összeszokni a babámmal, meg szeretném én nevelni őt. Anyum nagyon gondoskodó, nem akarom megbántani, mert semmi rossz szándék nincs benne, és rengeteget segített már a terhességem alatt is, nem is tudom, hogy boldogultam volna nélküle, de mégis szeretném önállóan nevelni a babszit. Még nem született meg, de a napokra várjuk őt.
2008. dec. 3. 05:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom anyukád dolgozik, ha igen akkor meglátod örülsz ha otthon van pár órát és tudsz vele beszélgetni kicsit.
2008. dec. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia!

Én is együtt lakom a szüleimmel. Egyedül nevelem a 9 hónapos lányom, mert apuka 10 napos korában lelépett. Anya nagyon sokat segit. Tudod, mi a legjobb? Naponta el birok menni a boltba, újságoshoz, szétnézni a városba. Találkozni emberekkel, beszélgetni. Feltölt energiával és utána egész nap nagyon jól érzem magam, pedig néha elég nyügös a picilány, amikor nem az van amit Ő akar.

Szerintem örülj neki, hogy ilyen aranyos anyukád van. Ő csak segiteni akar. Ezzel nem fogja azt elérni, hogy ne te neveld úgy ahogy akarod, de hidd el nagyon sok ismerősöm van, aki irigyel, mert én nem vagyok depis, nem idegesit, ha sir a lányom, stb.

Kellemes babavárás!

Üdv.

2008. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is együtt lakunk a szüleimmel,haza kellett költöznünk a kisfiammal mert az apuka kint külföldön dolgozik.Tulajdonképpen nagyon jó,hogy itthon van anyu és sokat segít sőt amikor én nem bírok vele /8-hós/ akkor ő altatja el,vagy sétál vele.Mondjuk egy hátul ütője van a dolognak mindig kell hogy legyen mellette valaki mert ha nem lát senkit 1 percig akkor gond van.Hozzá lett szoktatva hogy mindig van valaki aki foglalkozik vele,persze ezt itthon meg tudjuk oldani de ha egyszer elköltözünk és én egyedül leszek a picivel akkor nem tudom mi lesz.Abban bízom minél nagyobb lesz jobban lefoglalja majd magát.Anyu is nagyon gondoskodó típus,attól függetlenül én nevelem.Örülni fogsz majd meglátod, hogy milyen jó hogy mindig ott van a mama!!
2008. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtató volt olvasni őket. Sok boldogságot a babókkal!
2008. dec. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!