Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy vágyom a...

Normális, hogy vágyom a társaságra vagy nem?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok egyedül 2 kicsimmel(2,5 éves és 8 hónapos a pici),tényleg sokat és úgy érzem megkukulnék,ha nem járnánk minden nap a játszóra,ahol már vannak ismerősök,akikkel lehet beszélgetni.

Van 1 barátnőm,aki tök jól elvan egyedül otthon a kertben,a kicsije meg eljátszik.Oké,mi panelban lakunk,nincs kertünk,de ha lenne lehet akkor is járnék játszóra...mikor apa itthon van az tök jó,programot csinálunk,de mikor nem,akkor nem bírnám ki egész nap ha nem mennénk...de van mikor nem is beszélgetek senkivel kint,de legalább mások között vagyunk.

Amúgy a téli hónapokat is nehezen viselem,mikor olyan hosszúak,sötétek a délutánok...:(


2013. júl. 28. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha társasági ember vagy, akkor ez természetes.

Én nem igazán, jól elvagyok itthon:)

2013. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen...nagy a családunk és szinte soha nem voltam egyedül még mikor otthon laktam...valaki tuti volt,akivel lehetett dumálni,mindig mindent együtt csináltunk tesóimmal.Nem is érzem magam olyan jól,ha csak egyedül vagyok,még filmet nézni sem szeretek egyedül,mindig megvárom vele páromat:)
2013. júl. 28. 16:00
 3/4 JnéHN ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám. Mi kertes házban lakunk, de minden nap megyünk valahová.
2013. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert az embernek gyereke van attól még vannak igényei,és azért általánosan az ember társasági lény és egy gyerek nem olyan társaság mint a felnőttek,legalábbis nekem szükségem van felnőttek társaságára 2,5 éves fiam mellett,ezért is örülök,hogy már dolgozom.
2013. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!