Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy 19 évesen...

Az normális, hogy 19 évesen gyermekre vágyom?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban. A párom háta mögött nem tennék semmit, de amikor együtt vagyunk, csak arra gondolok, hogy milyen jó lenne teherbeesni. Amikor gyerekeket látok, elönt a melegség. 14 éves korom óta tudom, hogy problémás lesz a terhességem, ha egyáltalán lesz. Amióta pedig szexuális aktív lettem, minden aktus után belémhasít a fájdalom, hogy miért nem lehetek anya.


Veletek is volt ilyen fiatalon?


2013. jan. 19. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy hogy belédhasít a fájdalom? Tudom, udvariatlanság ilyet kérdezni, de nem lehet gyereked? Mert amúgy nem baj ha ilyen fiatalon az anyaságra vágysz, de szerintem a veled egykorú férfiak még nem szeretnének ennyire elköteleződni. Talán várj még egy-két évet :)
2013. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 QueenRavenna ***** válasza:
Miért problémás a teherbeesés? Mi a bajod?
2013. jan. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korábbi kikezeletletlen hüvelygyulladás és felfázás után valószínűleg nem átjárhatóak a petevezetékeim, ráadásul van egysúlyos gerincbetegségem. A terhesség tolószékbe küldene.
2013. jan. 20. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( így megérthető, hogy mégis jobban vágysz rá, de szerintem várj még. (Első voltam)
2013. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

:) Én 22éves fiú vagyok. Pont ez szokott velem is lenni,pl utcán egy pár,kisbabával aztán kész vagyok :/

Én szeretnék APA lenni,és szeretnék egy BOLDOG CSALÁDOT, de sajnos a volt barátnőm aztmondta "Soha", úgyhogy tudom milyen érzés mikor az embernek fáj ez :/

Megértelek teljes mértékben

2013. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!