Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti gyereketek is issza a...

A ti gyereketek is issza a fürdővizet?

Figyelt kérdés

20 hónapos a kisfiam, és állandóan iszik a vizéből, bármilyen fürdős játékból képes inni, nem győzzük kikapkodni a kezéből.

Szoktam adni neki a csapból tiszta vizet a fogmosó poharába, de azt egyből kiönti, és merít a kádból helyette :).

Bezzeg nap közben alig tudom itatni, mert két kortynál nem hajlandó többet inni, úgy kell cselezni vele, hogy igyon már.

Az tuti, hogy nem azért issza mert szomjas, inkább azért, mert nem szabad.

Ez életkori sajátosság, vagy csak az enyém csinálja?


2013. júl. 28. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Régen az enyém is csinálta, persze nem pohárból, hanem csak inkább nyalogatta az ujjáról. Leszokott róla.
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a mi babánk születésétől kezdve szeretné inni. sztem már vagy 20 centit nyúlt a nyelve, annyit nyújtogatja, h. elérje a vizet :)
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én emlékzem hogy amikor pici voltam akkor a szivacsból szerettem kiszivni a vizet és meginni... anyum biztos örült volna neki ha megtudja mit csinálok mikor ott hagy pancsizni :D
2013. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szivacsos dolog ismerős, én is éreztem hasonló késztetést, erre jól emlékszem :D :D
2013. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is... belemártja a játékot és leszopogatja róla, kiissza belőle. Nem szeretem, mert az az első dolga, hogy belepisil, de hát mit tudok tenni?
2013. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém is issza vödörszám,de nem idegesítem vele magam.Strandra is járunk 3 hós kora óta és azt a vizet is itta kezdettől fogva és szerencsére még soha nem volt beteg.Ő is a strandolós és egyéb játékokból issza.Hiába itatom meg előtte.Ha nem szólok rá akkor hamarabb befejezi az ivást :)
2013. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szivacsos dolgot én is csináltam és most a lányom is csinálja :D És természetesen ő is minden játékból iszik :D
2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor ezekszerint ez a szivacs ivás valami "természetes" dolog lehet :D
2013. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam :). És ti hagyjátok neki? Én is úgy gondolom, ha hagynám egy ideig, utána már nem is lenne olyan érdekes, csak olyan nehéz megállni, ha látom, és hagyni, hogy "jól van kisfiam, idd csak a finom habfürdős vizet" :). Mondjuk csak épp annyi van benne amivel lefürdetjük és lejön róla, a vizébe nem szoktam külön önteni, de az épp elég gondolom, ivás szempontjából, ráadásul abban ázik a feneke is :).
2013. júl. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!