Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, arról, hogy...

Mit gondoltok, arról, hogy itt gyakorikérdéseken ilyen sok csoda történik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy 72 órás gyógyszer mellett maradt terhes, 8 hónaposan szoba tiszta lett a gyerek, 6 hónaposan már egyedül fut a gyerek stb.

2013. júl. 30. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Én a minden második kérdésben szereplő "véletlen" babákon csodálkozók.
2013. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Kerria ***** válasza:
65%

A gyógyszeres terhesség lehetséges, mert ugye sokszor ha bevesz más gyógyszert, van hogy közömbösíti, ezen szerintem nem csoda.


A többi... hát rendszeres olvasgatója vagyok a gyk-nek, de ennyire korai dolgokkal még nem találkoztam :)


Lehet ilyen különleges ország vagyunk, hogy ennyi csodadolog van, és ez mind itt derül ki :D

2013. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
:)))
2013. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, az anonim oldalak varázsa. Ugyebár itt mindent lehet írni.:)
2013. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gyakran elgondolkodom, hogy itt mindenki ilyen mesébe illő történetekkel áll elő. :))
2013. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem munkahelyén a Férfiak!!Állandóan oltják egymást hogy az ő gyerekük már 10 kiló 6 hónaposan meg már ezt csinál azt csinál.Fütyül-farag-fára mászik 1 évesen.Haza jön a férjem és kezdi az okosságot hogy miért nem adok ezt-meg ezt enni a gyerekeknek mert soványak,meg biztos el van maradva a fiúnk mert xy fia már ezt tud meg azt tud.Olyan jót nevetek ilyenkor.Főleg némelyik apuka nincs a gyerekével heti egy órát se de dicsekedni tud!
2013. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Egy 6 hónapos gyerek már felállhat, ezen nem kell kiakadni. Azért mert minden gyerek másképp fejlődik, ez az egy hihető.
2013. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Messziről jött ember azt mond amit akar... :))
2013. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

a 72 órás mellett én is terhes maradtam...az nem csoda!

Vannak dolgok h veled nem történt meg az nem jelenti azt h nem is lehetséges! Az első példa nem igazán csoda! Elég nagy esély van rá!

Egyszer olyan választ olvastam h anyuka 5 hónapos babája már a kiságyban felállt.

Néha elgondolkodtatóak ezek a válaszok de ha vkinek attól jobb lesz h ilyet ír az oké.

Egyik ismerősöm 2 hónappal később szült mint én. De az a kisfia már azokat a dolgokat már régen tudta mint az enyém aki akkor tanulta meg mikor ideje volt. Nekem ez nem tetszik. Miért kell nagyzolni?

2013. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%
Miért hazudna bárki is? fényképpel bizonyíthatóak ezek. miért nagyzol? mert büszke a gyerekének bizonyos kiemelkedő teljesítményére. ki ne lenne az?
2013. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!