Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Csoda terhesség/csoda baba"?...

"Csoda terhesség/csoda baba"? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy valaki úgy lett terhes, hogy pl.

- abban a bizonyos hónapban csak 1x szeretkezett és épp sikerült neki

vagy

nagyon rossz volt valamelyik (labor) eredménye, de a baba mégis megfogant

vagy megszakítással védekeztek, de "becsúszott" és terhes lett

stb, stb.

:)


2011. febr. 14. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mehenkivuli veteles utan 7nappal,1*egyuttletbol(1eves a lanyom)


baratnom,elzarodott petevezetek,orokbefogadas megkezdese(szinten egy eves a kisfiu)

2011. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganőm csak pettingelt, (egyszer) mégis szült. A barátnőm spirál mellett szült.

Én ép gumi mellett. A másik barátnőm természetes fogamzásszabályozás mellett, "nem volt" peteérés. Az osztálytársam anyukája 8 hónapig menstruált, majd megszült. Az ismerősünk lánya karácsonykor bevallotta otthon, hogy gyereket vár, majd 28-án megszült. Nem koraszülöttet.

2011. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom úgy lett meg, hogy abban a hónapban csak egyszer tudtunk szeretkezni, és ráadásul gumival védekezdtünk, mert pár hónappal később akartuk elkezdeni még a próbálkozást, gyógyszert szedtem előtte.
2011. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem ha úgy vesszük, csodaszámba ment a teherbeesésem, ugyanis nem volt szabályos ciklusom, hol megjött, hol nem, ovuteszt sem mutatott peteérést, ráadásul éppen beteg is voltam, úgyhogy talán ha kétszer szeretkeztünk, és mégis összejött. :) Meg is lepődtünk rendesen.

Azóta 16,5 hónapos a nagyfiú - nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, vidám baba, na meg persze okos, és nekem a legszebb. :)

2011. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
az első pontba tartozunk, 31 évesen, egy alkalommal nem védekeztünk, és megfogant a baba :)
2011. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek kamaszkorától papírja volt róla, hogy nem lehet gyereke, aztán 19 évesen mégis terhes lett. Természetesen megtartotta. Az apával nem maradtak együtt, de férjhez ment máshoz, azóta már négy gyereke van.

Egy másiknak már volt egy fia, amikor hormonzavaros lett, szintén megmondták, hogy nem lehet több gyereke. Össze-vissza jött meg neki, így csak félidőben, amikor megmozdult a baba, vette észre, hogy jön a kistesó. :)

2011. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én gyógyszer és szoptatás mellett lettem terhes.

Barátnőm férje külföldön dolgozott, egy hétvégére jött haza, ikreik lettek.

Gimis osztálytársam petting közben, szűzen lett terhes.

2011. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

a szomszédom:)

7 év próbálkozás után a 3. lombik sikerült és bár ikerterhességnek indult, az egyik baba sajna nem fejlődött, de született egy egészséges kisfia. megnyugodtak, persze nem védekeztek, mert nem lehet spontán terhes, aztán 8 hónapos volt a kisfia, amikor nem jött meg neki...ma már 1 éves a kislánya, aki természetesen fogant.:)

2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Stimulált terhesség után

az orvosom legnagyobb meglepetésére, teherbe estem.

A nagy fiam 3 éves, a meglepetés lányom 1 éves.

2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Betegségeim vannak, amik elvileg akadályozzák a terhesség kihordását. A dokik mondták is, hogy inkább fogadjunk örökbe, mint hogy többszörös vetéléseim-elhalások legyenek, ha egyáltalán valaha is teherbe esek.


Speciális vérem van (alfaktorok ütik egymást) így ellenanyagot termeltem a baba ellen (pozitív vagyok, tehát ez más) el kellett volna vetélnem emiatt is. A kicsi kitartott engem pedig vizsgáltak de nem lehet ellene semmit tenni.


Ja és az első együttlétkor sikerült összehozni a csajszim, mert tüdőgyulladást kaptam és nem voltunk együtt másfél hónapig. De akkor már a pociban volt és ott is akart maradni.


Egy virgonc kis 20 hónapos most már. :)

2011. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!