Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki 30...

Van itt olyan anyuka, aki 30 év felett, esetleg babázás alatt tanult új szakmát, és váltani is tudott?

Figyelt kérdés
Ha igen mi az?
2013. júl. 31. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
igaz nem vagyok 30 felett, de baba mellett tettem le a szülésznőit. Nehéz volt, de megérte :D
2013. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én épp fordítva vagyok, mint az első válaszadó. Én is 30 alatti vagyok, "csak" 29, most várom a babát, de baba alatt is folytatom és be is fejezem az egyetemet levelezőn. Eddig eü-ben dolgoztam, és határozott szándékom váltani. :) Remélem, sikerül. Drukkolok neked is! :)
2013. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És hol tetted le a szülésznőit? hány év volt?

2.válaszoló te mit tanulsz most?

2013. júl. 31. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmelweis Egyetemen, 3 év.
2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél tanulni?
2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudom.
2013. júl. 31. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam, egyéves volt a gyerkőc, mikor elmentem egy posztgraduális képzésre (akkor még ingyen volt kismamáknak), két évig tartott, nagyon szerettem, és teljesen más szakmát tanultam így ki, mint ami az alap végzettségem (közgazdász voltam, bölcsész lettem). Azóta is ebben dolgozom.
2013. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

34 éves voltam, amikor a kisfiam született.

Annak érdekében, hogy biztosan tudjam tartani a szintet a munkahelyemen, a kicsi mellett nemzetközi adózást tanultam.

Pénzügyi szektorban elemzési területen dolgozom és meg tudtam tartani az állásom, örömmel vártak vissza és kaptam fizetésemelést :)

Szép napot.

2013. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!