Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 évesen adtok bodyt gyermeket...

3 évesen adtok bodyt gyermeketekre?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, nappalra már szobatiszta, akkor csak pólót kap.

Éjszakára még kell a pelus, ha nincs olyan forróság, akkor kap, mert fogja a pelust és takarja a derekát.

2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tavaly télen (évesen) még kellett éjszakára pelus, akkor adtam rá, mert nagyon forgolódik, lerúgja a takarót, kint lett volna a dereka.

De igaz, hogy ekkora méretben nem találtam sehol, nagyon örültem, amikor ajándékba kaptunk pár darabot.

Már nem kell pelus, szerintem télen csak egyberészes pizsiben fogom altatni.

2013. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*(3 évesen)
2013. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miota nem kell pelenka (2 évesen), azota nem , mert nem tudja gombolgatni , A body addig jo , mig pelenkás, mert tartja a pelenkát.
2013. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem is most volt 3 éves nyáron a kisfiam, korábban nagyon szerettük a bodykat- de már március óta teljesen éjjelre is szobatiszta, így macerás volt a gombolgatás.

Egyedül intézi a wc-t, viszont ezekkel a patentokkal nem boldogulna és már nem is praktikus így.

Nekünk maradt egy csomó 92-98 és talán 104 méret is- olyan is, amit csak kimostam, fel sem vette, mert ugye szobatsizta lett.

Kezdő anyukaként meg nem tudhattam előre, hogy melyik méret mikor következik, meddig fogja használni, így jól bevásároltam belőle :)

Egy darabig még próbálkoztam azzal, hogy alváshoz elhasználja, de rájöttem, hogy az sem megoldás, mert éjjel néha felkel pisilni és akkor még nagyobb macera félálmosan még nekem is patentolgatni.

Szép napot.

2013. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!