Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen botrány volt az Aventes...

Milyen botrány volt az Aventes cumisüvegekkel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2009. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] Itt olvashatsz bővebbet. Nem csak az Avent cumisüvegekben, de szinte mindben van olyan anyag, ami hő hatására kioldódva lerakódhat a szervezetben és akár rákot is okozhat. í
2009. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt hallottam hogy a pl meleg teát tettél bele feloldotta a műanyagot
2009. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hú de jó h feltetted a kérdést,én elfelejtettem:S


Basszus most akkor dobjam ki és cseréljem le inkább?Inkább ugye...:SNa ha ezt tudom nem veszem meg:S

2009. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki, csak ha lehet ne tegyél bele forró dolgot és ne tedd mikróba.
2009. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló által belinkelt cikkben pont az szerepel,h melyikekben NINCS ebből az anyagból.És azon a listán a Mam,a Medela és az Avent is szerepel.Olvassátok el!
2009. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szupi,mert a sterilizálónk is mikrós XD

Na asszem ez kuka lesz...jól van még van 9 hét,nyugi nyugi:D

2009. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 21.51-es válaszoló vagyok.Ma elmentünk körülnézni cumisüveg ügyben,és a következőre jutottunk:Szinte valamennyi márka régebben gyártott termékeiben megtalálható a BPA!Az AVENTBEN IS!Nem olyan régen piacra dobták a BPA mentes változatot is,de ezt jelzik az áru csomagolásán,illetve a különböző bababoltok honlapján is így szerepelnek ezek a termékek.A Tommee T.fajtájú üvegek NEM tartalmazzák ezt az anyagot.Az Avent,és Bébé Confort termékei is kaphatók már a BPA MENTES változatban,igaz,drágább!Szval én úgy döntöttem,h lecserélem az üvegeit(Aventes üvegei vannak,megvesszük az újakat),mert jobb félni,mint megijedni!Remélem tudtam segíteni!
2009. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi,de tegnap már elmentünk vásárolni,vettünk olyat amit te is mondtál,menteset:DD

Mondjuk adja az ég,hogy ne legyen rá szükség,de jobb ha van:))

2009. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!