Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki a testvéremnek hiszi...

Mindenki a testvéremnek hiszi a kisfiamat. Mit csináljak, hogy "anyukásabban" nézzek ki?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és vékony, 14-15 évesnek szoktak nézni. Folyton csak a beszólásokat kapom, hogy minek nekem gyerek én is az vagyok, hogy engedhették a szüleim, meg hasonlók. Ha anyuval megyünk valahova, akkor ugye egyértelmű mindenkinek, hogy csakis a testvérem lehet és akkor meg szegény anyut szidják, hogy milyen anya, a “kislány“ rendezi a gyerekét :/ meg a rengeteg magyarázkodás, hogy az enyém, már nem vagyok 14 éves...(25 vagyok)

Annyira elegem van már ezekből!


2013. aug. 2. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet ,hogy fiatalos arcod van. de ennek később mennyire fogsz örülni ,hogy idősebb korodban 10 évvel fiatalabbnak fognak nézni. :)


Szerintem sz*rd le más véleményét! Az a lényeg ,hogy család , ismerősök , arátok tudják az igazságot!!! :)

2013. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerős helyzet.Én is 25 vagyok,a lányom 7 hónapos.

168 cm és 46 kiló vagyok.Kb. 16-nak nézek ki.

El se hiszik,hogy én szültem őt,annyira sovány vagyok.

Sokszor hiszik hogy a hugom.A múltkor megdicsérték milyen aranyos baba ,de persze hozzátették,hogy ugye nem a te gyereked??!!Hát kié lenne??Gondoltam magamban.

De én már nem foglalkozom velük,sőt büszke vagyok arra,hogy a lányomnak,ha nagyobb lesz ilyen csinos és fiatalos anyukája van. :)

2013. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De nem teljesen mindegy idegenek mit gondolnak? Ne magyarázkodj minek ha soha az életbe nem látod többet, aki meg ismer tudja.

Különben az jutott eszembe csinálj egy polot ami egy nyíl van a fiad irányába, hogy a fiam 25 éves anyuka.

2013. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

26 voltam, amikor a lányomat szültem, ugyanezt éltem át, nagyon zavart. Most 38 vagyok, és jól is esik már, hogy ilyeneket mondanak. Amikor a kisfiam született, én voltam a legidősebb a szobában, de a többiek 10 évvel fiatalabbnak néztek, olyan jó volt.:)

Szerintem az öltözködésed lehet, (talán nagyon sportos, csitris a ruhád) így látatlanban, mert ezt nem tudhatom, csak tipp. Azon tudsz változtatni, meg a hajadon, de nem biztos, hogy szükséges. Gondold át, hogy mi az, az alkatodon kívül, ami ezt a hatást keltheti. Én maradtam olyan, mert nem állt jól az "anyukás" stílus, és később meg örültem neki.

2013. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szintén zenész :)

168cm és 46 kiló... az arcom gyerekes, 17nek néznek kb (30 vagyok)

4 éves a fiam és megkérdezik, hogy hány év van köztünk meg megdicsérnek, hogy milyen rendes nővér vagyok, hogy viszem ide-oda :D

mi anyámmal nem megyünk sehova, anyóssal szoktunk, az még jobb, hogy még csak nem is az én anyám ás pláne nem a fiam anyja... :D

én örülök neki, majd pár év múlva jól fog jönni, nagymamámra is mindig azt hitték, hogy az anyukám és olyan büszke volt rá, nem is ellenkezett :D


mondjuk beszólni inkább csak terhesen szóltak be az idősebbek, mondván, hogy leányanya vagyok és hogy sikerült meg felelőtlen vagyok ;)


ne akarj ezen változtatni, húzd ki magad és mosolyogj :)))

2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!!

Pedig én még csak vékony sem vagyok. 158 cm és 62 kg, ebből általában kb 5 kg-ot hazudhatok, elhiszik, mert elég csontos vagyok. Fiatalabbnak néztek mindig is a koromnál. 27 voltam mikor a lányom született, már mikor terhes voltam vele, és bementem a bababoltba, ott is furán nézett rám az eladó, mert tini lánynak nézett...hm..

Aztán 29 voltam mikor az ikrek születtek, tavaly nyáron voltak két évesek, akkor állított meg egy bácsika, hogy ilyen fiatalkán milyen ügyesen ellavírozok az ikrekkel, -csak ők voltak velem akkor- mondtam neki hogy van egy nagyobbam is, és kérdeztem hány évesnek néz. 23-nak. :-))))) -8 év.

Régebben engem is idegesített, de már nem zavar. 32 éves leszek a hó végén, és 25nél többnek sehol nem néznek. Ha nincsenek velem a gyerekek, tudnék flörtölni, szinte mindig lenne kivel, ami jól esik, (persze nem viszonzom), de néha még ha velem vannak a kicsik, akkor is kapok elismerő pillantást, pedig nem vagyok még csak szép sem (szerintem) és a ruhatáram sem mai gyerek.

Ez van. Most nőtt a hajam, össze tudom fogni, azon gondolkodtam épp hogy elmegyek és megint levágatom, mert jól áll úgy, de akkor megint pár évvel fiatalabbnak néznek........

Idegesítő most, pár év múlva jobb lesz. Próbáld meg a ruhatáradat átnézni és alakítani rajta, esetleg, mást nem nagyon tehetsz.

2013. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó engem is,mikor 1 hetesen tologattam(21 voltam) is már gratuláltak milyen szép kisöcsém van.Engem nem különösebben zavar,én nem vagyok alacsony de az arcom miatt 17-18nak szoktak nézni,ha anyával vagyunk valahol akkor nálunk is azt hiszik az övé eléggé fiatalos,csinos,alig hiszik el,hogy az unokája.Kaptam én olyan beszólásokat minek nekem gyerek én is az vagyok.Sminkelni szoktam sportosan csinos vagyok,ha valahova megyek kicsit elegánsabb,de ne akarok őszintén idősebnek látszani annyit értem el,hogy kezdetben 15-16 évesnek hittek,most már 17-18nak.
2013. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Nem a nagyvilágnak szültem hyermeket, hanem magamnak:-)

Ha még is eleged van a beszólásokból:

- igazán köszönöm a bókot, akkor valóban jól mézek ki, mert ő a fiam/lányom:-)


Ennyi. Jobb mintha a nagymamának néznének:))

2013. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz vele :-) Én 34éves vagyok a fiam 14éves magasabb nálam jóval,ha megyünk együtt valahova azt hiszik a testvérem.... :-) Bemegyünk a boltba érkezik a köszönés "sziasztok",mi összenézünk és ennyi,ez legyen a legnagyobb problémád :-)
2013. aug. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!