Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnák hozájutni olcso...

Hol tudnák hozájutni olcso használt gyermekheveröhöz tolna megyébe?

Figyelt kérdés
olyan oldalra vagyok kiváncsi ahol ilyenek vannak,vagy van valaki aki itt akinek van feles heveröje?sehol se jutok hozá a közelbe,szálitást meg nem tudom megoldani Bp.-röl ott lenne,de nincs autonk.Tolna megyeiek segitsetek ha tudtok valahol eladó gyermek heveröt.
2008. jún. 28. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Üsd be a google-ba hogy tolna megye használt heverő szerintem ki ad valamit. Én így találtam konyhaszekrényt. Ha ez nem segít akkor az expresszen ingyenesen lehet hirdetni hogy olcsó ágyat keresel.
2008. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a bazár honlapját, és a tempóét. S talán érdemes Szekszárdon, Bonyhádon, Dombóvárott, vagy Tamásiban és még más nagyobb városokban ( telefonkönyv) zálogházaknál is érdeklődni, illetve van valahol használt bútorbolt is. Bonyhádon pl én anno jártam egyben valahol a Spár környékén van. De telefonykönyv és aranyoldalak is segíthet. Én sajna már 5 éve nem élek a megyémben.
2008. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.Tamási melett lakom,voltam a zálogházba ott csak nagyon ocskák voltak.azért köszike
2008. jún. 29. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:

www.teszvesz.hu

www.vatera.hu

www.apronet.hu

Hátha találsz valamelyik oldalon.

2008. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!