Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy családi napköziben hánytól...

Egy családi napköziben hánytól hány éves korig vannak gyerekek?

Figyelt kérdés
Most végeztem egy 2 éves felsőfokú Okj-s csecsemő-és kisgyermeknevelő gondozó szakot, még nincs tapasztalatom, csak a pár hetes gyakorlatok. Szóval eléggé pályakezdő vagyok és nem tudom, hogy ilyen helyen lenne- e segítségem, aki betanítana. Most ajánlottak a Munkaügyi Központban egy családi napközis állást, ami a honlapon nincs fenn, így nekem ez előny, mivel kevesen értesülhettek róla. 2 főt keresnek és mikor felhívtam a vezetőt mondta, hogy most azonnal jó lenne ha elküldeném az önéletrajzot. El is küldtem, szóval biztos, hogy aktuális, friss állás. De félek, hogy nem lesz kitől betanulnom, mivel még soha nem dolgoztam gyerekek között. És olvastam, hogy 14 évesig lehetnek ott, de az én végzettségem szerint 3 éves korig vigyázhatok csak gyerekekre. Meg nagyobbakkal már nem szeretnék foglalkozni.
2013. aug. 8. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán lehetnek nyagyobak is mert van játszóház és délutánonként nappközi, tanuló szoba.

Nem sértésből de remélem olvasák a kérdést olyanok is akik istenitik a csanákat, olyan munkaerőért fizetnek 60-90 ezreket aki még sosem dolgozott gyerekkel és 'csak' gondozoi képesitése van nevelői nincs.

2013. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!