Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek mam cumisüvege?...

Van valakinek mam cumisüvege? Nem tudom mért folyik alul a szelepnél! Valaki tud segiteni esetleg hol kell venni ujat bele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Mi is MAM-os cumisüveget használunk de még nem tapasztaltam, hogy folyatna. Nem gyűrődött be gumi a szelepes részbe? Már jártam úgy, de időben észre vette. Arra pedig, hogy hol lehet külön gumit venni bele tippem sincs. Még nem láttam sehol sem külön árulni.
2009. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a cumisüveg keskenyebb részével nyomkodom bele a szelepet + az ujjammal is, aztán nagyon erősen rácsavarom, mindezek előtt pedig teljesen szárazra törlöm, de így is nedves alul, de legalább nem folyik. Pedig pont azért vettük, mert az aventessel nem voltunk megelégedve, nehezen jön belőle a kaja, + az adapter rácsavarásánál is vannak problémák . A mamosból gyorsabb, egyszerűbb (lenne) az etetés,jobb a cumija, csak hát az meg alul nem az igazi :s
2009. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor szokott, ha begyűrődik, vagy nem jól csavarom rá.

Esetleg még akkor szokott, ha gyorsan mosom ki és rakom össze. Olyankor marad az alj és a gumi között pici víz, az kifolyik. Persze én már nem sterilizálok, azért fordul ilyen elő.

1 éves a lányom, már csak teázik üvegből.

Külön gumit még én sem láttam, csak cumifejet.

2009. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!