Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Debra...

Mi a véleményed a Debra névről milyen kislányt, nőt tudsz elképzelni ilyen névvel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem, maximum, ha nemn magyar az anyukája/apukája. Egyébként inkább egy 20-30 éves, elegáns, szép nőnek tudom elképzelnin a nevet:D
2013. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem.Nem tudok elvonatkoztatni a Dextertől:)
2013. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy Magyarországon nem tudjátok elképzelni, ez nekem furcsa.
2013. aug. 9. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem bántásnak szántam.Tényleg nem tudom elképzelni vagy legalábbis furcsa lenne számomra,bár nem is ott nőttem fel:)

Amúgy maga a név szép csak nekem angolos-amerikaias.

2013. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En az USA-ban elek. Az osszes Debra, Deborah, Debbie akit ismerek, zsido. Amivel nincs is gondom, mert jo emberek tehat nem erdekel. Megis ez jut eszembe elsore, szinte mind sotet dus haju, szepek, erdekes formaju orral.

Mo-n ismertem egy magyar Deborat. O is barna haju volt es szep.

2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Debra? Egy számokra nem szimpatikus nő, aki bekêpzelt nem valami meggyőző külseje ellenére is. Van rajta felesleg, szőke hullámos hajú.

Debra névről a Debil jut eszembe.

Ne haragudj... Te kérdezted!:)) de azt a nevet add a kislánynak amelyik neked/nektek tetszik!:-)

33hkm

2013. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem anyakönyvezhető,csak ha kérvényt nyújtasz be vagy ha az egyik szülő külföldi!
2013. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit egoman no jut eszembe a Debra nevrol, nem tudom megmagyarazni, miert :) de szep nev :)
2013. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hey devla le le hopp hopp
2023. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!