Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül egy homlok...

Kb. mennyibe kerül egy homlok hőmérő? Melyik tipus?

Figyelt kérdés
Ez pontos adatot ad vagy kell hozzá adni / levonni a mért értékböl?
2009. okt. 26. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A homlokhőmérők elég pontatlanok ezért nem is nagyon ajánlják kisbabáknak. A használatuk után érdemes egy rendes (digitális) hőmérővel megmérni a baba hőjét. Tehát kár beruházni rá, inkább vegyél egy digitálisat, az pontos.
2009. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most vettünk egyet a LIDL-ben, 3300Ft volt. Én is olvastam, hogy nem teljesen megbízható, a papírján is az áll, 3X mérés a biztos, abból a legmagasabb értéket vegyük figyelembe. Ez még mindig nem ugyanannyi idő, mint a rendes hőmérő, 3x-i mérés nincs 15 mp.

Kipróbáltam, ugyanannyit mért mint a másik.

Ez homlok és fülhőmérő egyben.

2009. okt. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3300,- ?????????????????

Úristen! Menj be bármelyik gyógyszertárba,s max 800,- Ft-ért kapsz egy homlok lázmérőt. Kis műanyag tárolódobozkával együtt.

További szép napot!

2009. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!