Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt az érzést minek neveznétek...

Ezt az érzést minek neveznétek? Normális, hogy ilyen hülyeségek eszembe jutnak?

Figyelt kérdés

A gyerekekkel egész héten egyedül vagyok, és ha az örökmozgóimat nézem ugye mellettem éri őket e legtöbb baleset- motorozás közben elesik, leesik, elesik... amit persze a súlyosságától függően a puszitól a dokiig bezárólag el is rendezek.

Ismerem már őket.

Na de amikor nem velem vannak akkor szó szerint hülye aggódás tör rám, ami hétköznap elő se jön. Mintha más nem is tudna vigyázni rájuk.

Viheti őket akárki a családból 10perctől 1hétig, és el is tudok lazulni nélkülük, de közben egy hülye hangocska a sok lehetséges bibit ecseteli a fejemben.

Most is lassan 1,5órája elmentek az apjukkal, tudom, hogy majd egy óra az út oda-vissza, apjuknak van egy kis dolga+ plusz a kicsik szerintem ráveszik egy fagyira, vagy játékboltozásra, vagy bármire... És mégis lesem az órát, hogy most már itthon kéne lenniük, és stb.

Tiszta zizi vagyok, mert most végre nyugiban ehettem, nézhetek egy filmet, csend van, de...

Ugye ez még normális?


2013. aug. 10. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szeritnem igen és minden anyuka igy van vele. Főleg az elején aztán időval ha többet vannak külön akkor azért nem aggódnak annyira de kis féltés mindig lesz ha már 40 évesek lesznek akkor is.:)
2013. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, én is ugyanezt éreztem, amíg kissebbek voltak, néha még most is. Pl első nyaram, mikor már dolgoztam, nap mint nap aggódással telt, hogy minden ok legyen velük. Ezért vagyunk anyák, állítólag ez fog bennünket életünk végéig kísérni, hisz a gyermekeink, féltjük őket :-)
2013. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is kerülgetnek ilyenkor rossz gondolatok.

Szerintem ez addig normális, amíg el tudod engedni magad és nem uralkodik végig rajtad az aggódás, hanem csak úgy diszkréten megbújik a háttérben.

Annyi rosszat hallani mostanában, hogy az embernek akaratlanul is eszébe jut ez-az.

Én mindig mindenkinek a lelkére kötöm az alapvető dolgokat és a gyerekeknek is mindig elmondom, hogy fogadjanak szót, akármennyire is az agyukra megyek ezzel :)

2013. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!