Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz ha én nem...

Szerintetek is gáz ha én nem kedvelem a gyerekeket és később sem szeretnék saját gyereket? Vagy erről még változhat a véleményem?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de én idegesitőnek tartom a gyerekeket! Lesz igy olyan nő aki szeretni fog engem? Valahogy nem tudom elképzelni h apa legyek, am is alkalmatlan lennék rá sztem. Lehet esetleg h késöbb másként fogom gondolni? Apám is mindig azt mondja fiam neked lassan már családot kell alapitanod! Normális ez? Sztem megörült az öreg! 21f

2013. aug. 15. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőven van még időd, akár 15 éved is! Úgy éld az életed, ahogy jólesik! Meg fogod találni a párod, akár változik az apai érzés benned, akár nem! 21 évesen nem kell családot alapítani, apád el van tévedve jó pár évtizedet!
2013. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, fölösleges ezen agyalnod.

Vannak, akik nem vágynak az anya/apaszerepre. Viszont sokaknak később megváltozik a véleménye.


Pl. én is 2 gyerek és egy borzalmas válás után mondtam, hogy soha de soha többet, aztán új kapcsolatban mégis megfontoltam, hogy akár hajlandó is lennék rá...

Családalapítással ráérsz még 10 év múlva is foglalkozni, lehet, hogy olyan helyzetbe kerülsz, hogy majd te veted fel a párodnak...

Az meg nem számít, hogy idegesítenek a gyerekek. Hidd el, mást is.... csak a saját gyerek az teljesen más. Én anyuka vagyok, de bevallom, hogy nem minden gyereket szeretek a környezetemben, van amelyiket kerülöm is, annyira irritálóan neveletlen.

2013. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nő létemre frászt kapok a gyerekektől, de tényleg, mindegyik idegesít, nem tudok velük mit kezdeni, egyáltalán nem tartom őket aranyosnak, leginkább menekülök előlük.

A kisfiammal viszont teljesen más. Őt imádom, nagyon szeretek vele foglalkozni, sok anyukával ellentétben nekem a gyerekkel való egész napos "bezártság" egyáltalán nem teher, hanem kikapcsolódás, feltöltődés. Elolvadok minden kis gagyarászásától, mosolyától stb.

Viszont amióta gyerekem van, azóta sem szerettem meg a többi gyereket. A sajátomat imádom, a többi idegesít :)

Szóval az teljesen más, ha az ember saját gyerekéről van szó, teljesen másképp áll hozzá, érez iránta, viszonyul hozzá.

Viszont szerintem nálad még tényleg korai lenne a családalapítás.

2013. aug. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!