Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák, akiknek...

Anyukák, kismamák, akiknek külföldön (vagy egyszerűen csak messze) dolgozik a párjuk: Ti hogy vészeltétek át az első időszakot, amikor egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16hós a lányom most ment ki külföldre a férjem. Pont az anyás korszak kellős közepébe vagyunk pár hisztivel megkoronázva :D. hát mi ne mondjak néha a túlélésre megyek, nehéz egyedül :/. Neked mennyi idős a pici?
2013. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor nem lehet egyszerű. Az én kisfiam lassan 4 éves lesz, és most várom a testvérkéjét. A kisfiam szörnyen apás, tulajdonképpen odáig vannak egymásért, kicsit tartok tőle, hogy hogy is lesz majd...
2013. aug. 18. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem könnyű helyzet a Tiéd sem. Nekik is rossz meg nekünk is hogy távol vannak.
2013. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Az én férjem is külföldön dolgozik folyami hajón. Hát tavalyi évben kezdte 2 hónap. Az idén márciustól....

A kislányunk nagyon apás. Mikor elment a férjem és persze mindenki azt kérdezte tőle, hogy apa hol van? - miért is ne játszunk a gyerek idegeivel - a nap végén belefáradt, belemászott a kiságyába rám nézett - üvölteni, sirni kezdett és 10 percen keresztül azt mondogatta, hogy apa elment, apa elment, apa nincsen. 2 éves, azt hittem a szívem szakad meg érte - együtt sírtunk.

Aztán szép lassan megtanulta, hogy apa a hajón dolgozik, apa a hajón van. Mi meg ha Pesten vannak ülünk a vonatra és megyünk hozzá havonta egyszer. Aztán a tovább áll a hajó jön a könnyes búcsúzás, mind 3unk részéről, de tudjuk kell a pénz....

Ezt hosszú távon nem lehet bírni szerintem!

2013. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, ez szörnyű lehet. :( Igen, ezt tényleg nem lehet hosszú távon bírni, hogy ennyire ritkán találkoztok. :(
2013. aug. 30. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!