Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz szülés...

Szerintetek nagyon gáz szülés után nem sokkal még terhesruhát hordani?

Figyelt kérdés
3 hete szültem, gyorsan olvadnak le rólam a kilók, de úgy 4-5 még van rajtam és mivel nagyon vékony voltam előtte, a régi ruháim még nem jönnek rám. A tempóból ítélve felesleges volna egy új ruhatárra beruházni amíg vissza nem nyerem a régi formámat, nem szívesen szánnék erre, azt a pénzt inkább a babára költöm. ezért arra gondoltam, h a 6 hetes kontrollra pl simán a kismama farmernadrágomba megyek. Ez mennyire lesz fura vajon?
2013. aug. 18. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
ez teljesen természetes...semmi gáz nincs benne
2013. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan.
2013. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
farmernadrágomban*
2013. aug. 18. 10:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Valahogy én is úgy érzem, hogy kismamanadrágomban fogok hazamenni a szülészetről! De egyáltalán nem "gáz". Azt hordd ami kényelmes!:-)

34+2 hkm

2013. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 hónapos a babám, sajnos még mindig a terhes farmeromat hordom, de senki nem nézett még rám furán.
2013. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyönyörűséges ***** válasza:

szerintem sincs semmi gond a terhes ruhákkal, ez abszolút nem gáz. Nyugodtan hordhatod még, a hasad nem fog egy hamar visszahúzódni, a régi ruháidban pontosan az lesz a gáz, hogy kibuggyan a hasad :) már elnézést!! csinosan is lehet öltözködni kismama felsőkbe, tunikákba, sőt a farmer derekán nem is látszik, hogy az terhes nadrág. Én egy éve szültem, és idén nyáron már minden régi nyári ruhám, rövidnadrágom jó lett rám. 25 kg ment le összesen szülés óta.

Jó egészséget a babának és anyukájának :)

2013. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a jókívánságokat. akkor nyugodt szívvel hordom a kismama szerelésemet :D
2013. aug. 18. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen OK. Csak nekem a sima terhesruhák nagyok voltak, a sima ruhák meg kicsi... MAradt a melegítő, meg a szoknyák.
2013. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én tavasszal voltam a 20. hét körül, akkor vettem egy terhes nacit, mert már kényelmetlenek voltak a régi ruháim. most az idő is, meg az alakom, hasam is hasonló, mint akkor, úgyhogy nálam pont jól jött ki a dolog. a későbbiekben hordottak most már rám is nagyok.
2013. aug. 18. 13:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 1db kismama nacit vettem magamnak, talán egyszer ha volt rajtam. 35 hetes vagyok, és ugyanazokat hordom, mint előtte. Mindet be tudom gombolni, nem szoros stb. Annyira hegyes a pocakom, és fent van, hogy has alatt simán jó minden. Én azért szoktam aggódni, nehogy a doki szóljon, mikor UH-ra megyek, de eddig semmi.

A felsőim eleve hosszan szabottak, nem kimondott terhes felsők, így azok is tökéletesek.

Szóval csak azt akartam ezzel írni, hogy terhesség és szülés környékén sok fura dolgot lát az ember, de a tapasztalat az, hogy egy kismamának mindent szabad!

2013. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!