Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gyakori...

Szerintetek mennyire gyakori az, hogy a férfi nem akar gyereket csak beadja a derekát? Mert a felesége nyaggatja, mert társadalmi elvárás, mert az anyja már unokázna.

Figyelt kérdés

Négy baráti pár vált el az elmúlt fél évben, férjem szerinte ez volt az egyik ok. Én nem hiszem el, hogy felnőtt férfiak ilyen töketlenek lennének, hogy nem mondják meg a feleségüknek hogy még nem. Erre azt mondta, hogy az egyik nő válással fenyegetőzött, a másik meg már napi szinten piszkálta ezzel a férjét.


Ti mit gondoltok?


2013. máj. 6. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig eleg gyakori. Csak nezz itt korul, hogy mennyi anyuka panaszkodik, hogy a parja nem torodik a gyerekkel, ha elvaltak fele se nez. Ha valoban akartak volna a gyereket, ilyen nem fordulna elo.
2013. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, nálunk pont fordítva volt, a férjem rágta már a fülem, hogy mikor...
2013. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is sajnos így volt. 25 évesen ismertem meg a férjem. Már 11 éve voltunk együtt mire rávettem, hogy legyen babó. Mikor a másodikra fűztem, akkor teljesen kiakadt. Hülye dolgokat csinált! Szét is költöztünk, de végül megoldottuk. Most várom a második gyerkőcöt. Imádja a nagyot és várja a kicsit is, de ehhez ezen végig kellett mennünk:-(
2013. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, megkérdezhetem hogy miért fűzted? Ha nem akarta, miért nem fogadtad el?
2013. máj. 6. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjem utólag bevallotta, azért akart gyereket, mert úgy érezte, benne van abban a korban, és eljött az ideje. Vagyis valahol a társadalmi nyomás hatására. Sajnálom, hogy így alakult, nekem még ráért volna pár évet. Most egyedül nevelem a kislányomat.
2013. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!