Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 hetes terhes vagyok. A...

30 hetes terhes vagyok. A dokim kiírt táppénzre, közölte, hogy már nem dolgozhatok. Nincs valami ötletetek, otthoni munkára?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Otletem sajnos nincs. Miert irt ki ilyen kategorikusan? Az en dokim sem szereti, h dolgozom meg, de en 32. hetig vallaltam a munkaltatomnal, addig mar maradok is. Szinten 30hkm :-)
2013. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Olyan munkát kellene keresned, amit rugalmasan tudsz végezni otthon különösebb megerőltetés nélkül a terhesség alatt és után is.Erre egy jó MLM hálózat megfelelő termékcsaláddal jó lehet.Különösen, ha a terhességed, majd a babázás adta lehetőséget, helyzetet is jól ki tudod használni, Neked is segíthetnek a termékek. Sikeres keresést!
2013. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Www.szülöklapja.hu
2013. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Legyél boldog, hogy cumiztatod a munkaadódat azt aki kenyérre adta a pénzét oda a te pocsék munkádért és takarodj minél előbb kinyomni az utódodat. Remélem az OEP kezdeményez ellened egy jó kis táppénzcsalási eljárást és mehetsz a kis gyönyörűségeddel együtt 2 évre a börtönbe.


Mit képzelsz te magadról? Kapod az államtól a pénzt és nem elég? Vannak szabályok kislány! Amiket kötelezően be kell tartani vagy egyszerűen nem kell terhesnek lenni vagy épp csórónak maradni. Tróger!

2013. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!