Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+2napos terhes vagyok....

39+2napos terhes vagyok. Közeleg a kiírt nap. Kicsit félek, de már nagyon várom a kislányomat, igaz a jóslókon kívül még nincs semmi jel hogy ki akarna jönni. Gondolom vannak itt hasonló korú babások. Ti hogy vagytok? Éreztek valamit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is 39 hetes és 2 napos vagyok ma. :)

Tegnap voltam dokinál, a méhszájam 2100-as, szóval szerinte még van időm, de most kiírok egy kérdést, hogy ezzel a méhszájjal ki meddig húzta, mert többek szerint nem jelent semmit...

Néha mensis érzésem van, pénteken 1 órán keresztül tartott, azt hittem, hogy kiszakad a baba feje a méhemből, állni sem tudtam, csak ülni, de aztán elmúlt, és azóta nyoma sincs... Keményedésem meg sosem volt. A dokim szerint ez egyelőre jelnek még kevés. Pedig már nagyon várom, hogy kibújjon...

2010. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem már hetek óta vannak jóslóim és keményedések is...majd holnap megyek nst-re meg a dokimhoz...kíváncsi vagyok hogy mit mond :)

Egyébként én is úgy tudom hogy a méhszáj állapota nem jelent semmit.úgyhogy nyugi :)

Hol fogsz szülni?Szedsz valamilyen homeopátiás szereket?

2010. máj. 25. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én Székesfehérváron fogok szülni, 20 km-ről utazunk majd be.

Homeos dolgokat nem szedek, van , akinek bejött, van, akinek nem, én most úgy döntöttem, hagyom a dolgok saját lefolyását, megnézem, így mi sül ki belőle..., aztán lehet, hogy a következő babánál már majd nem ezt mondom, hanem rögtön iszom a málnalevélteát, amint lehet... :)

Te, szeded/iszod, amit ilyenkor lehet?

2010. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én holnap leszek 39 hetes, és holnap megyek szülésindításra. Már egyre erősebbek a jóslók, de remélem, reggelig nem indul be, mert vidéki vagyok, és Pestre megyek szülni.

Kitartást és könnyű, gyors szülést Nektek (is)!

2010. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aztaaa... :) Sok sikert Neked, utóbbi válaszoló!!

1.-2.

2010. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!