Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jöjjön e a harmadik csemete?...

Jöjjön e a harmadik csemete? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A férjem nagyon szeretné és én is nagy családról álmodoztam mindig, de félek. Lehet e munkát találni sok év kiesése után? Harmincvalahány évesen legyek szinte pályakezdő? Ezek miatt félek. Tapasztalt nagycsaládos anyukákat kérdeznék erről. A rosszindulatú megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi. Köszönöm!
2013. aug. 22. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy érted a sok év kihagyást, hogy otthon maradnál a legkisebbel 9 évig gyet-en?

Szinte lehetetlen.

Én otthon maradnék 2 max 3 évig aztán ugyan úgy mennék vissza dolgozni mint eddig.

2013. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyesen vagyok jelenleg a kisebbel, előtte a nagyobbal, előtte meg tanultam. A két gyerek között ugyan volt munkám, de oda már nem tudok visszamenni, megszűnt.
2013. aug. 22. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én először munkát keresnék, ahonnan eljöhetek gyed-re.
2013. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Nekünk most egy éves a legkisebb gyermekünk és még gyesen voltam a középsővel,mikor teherbe estem vele. Akkor már jó pár éve nem dolgoztam,mert a legnagyobbom is már 6 éves. Régóta nem dolgozom és őszintén megmondva nem is szándékozom. Az én munkahelyem is is megszűnt azóta, de az én tervem az,hogy itthon maradok a legkisebb 8 éves koráig. Illetve meg majd meglátjuk mi lesz, ha időközben anyukám nyugdíjba megy,mert addig nem tudok dolgozni,mert,ha betegek nem tud rájuk vigyázni senki. Maradnom kell itthon egyenlőre..

(na ez hosszú lett:-))

Szerintem most ne agyalj ezen,mert úgysem tudod mit hoz a jövő!!! Majd akkor törd a buksid rajta,ha eljön az ideje!! Ha szeretnétek babát,akkor vállaljatok még most, aztán már csak nevelgetni kell őket és meglátod mit hoz a jövő!! Azt meg,hogy pályakezdő leszel, senki nem mondja meg rólad! Hajrá!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
nekem csak kettő van de majdhogynem pályakezdőnek számítok 31 évesen, mert nagyon fiatalon szültem 24 évesen előtte csak 1 évet dolgoztam , a két gyerkőc között meg csak részmunkaidőben ugyanott. Vissza tudnék menni de nem akarok mert egyrészt nem szerettem másrészt nem gyerekbarát munka. A kisebbik fiam 2 éves épp ma iratkoztam be egy egy éves képzésre olyan munkára amivel itthon is tudok majd dolgozni. Anno ezt tanultam de azóta sokat fejlődtek a dolgok és kell a továbbképzés. Szerintem sokan vannak akik hasonló szituban vannak nem csak gyerekesek, de mondjuk olyanok is akik belefásulnak valamibe és váltani karanak, vagy saját lábra állni stb.
2013. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

"Azt meg,hogy pályakezdő leszel, senki nem mondja meg rólad.


Azért 35 évesen egyetlen pár hónapos munka szerepel az önéletrajzba azért az nem a legjobb ajánló levél.

2013. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írd fel egy lapra az érveket,ellenérveket pl elegendő-e a bevételetek,milyen házba laktok,mennyire nem dolgoztál még stb.
2013. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!