Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok úgy harmadik...

Ti vállalnátok úgy harmadik babát, hogy a párotok külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tervezve nem
2013. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nálunk még a szülésről is lemaradt apa,a baba 1 éves koráig volt kint de én nehezen viseltem.de ez én vagyok,lehet más jobban bírja.
2013. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem.

3 gyerekünk van, de egyrészt egyedül nem is bírnám (én is dolgozom), és a gyerekeknek is nagy szükségük van az apjukra. Nem csak magamnak szültem őket.

2013. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érzek magamban annyi lelki erőt. Várnék addig, míg hazajön és itthon kezd dolgozni. Ha ez nem lehetséges néhány éven belül, akkor szerintem lemondanék a harmadik gyermekről. Nálunk a férjem az egyetlen segítség.
2013. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-ből 4-en nem vállalnátok.

Én igen. Felelőtlenség? Nem tudom.

Én érzek magamban annyi erőt, pedig nekem sincs a férjemen kívül segítségem és még itt van szívbeteg apósom is.

2013. máj. 6. 16:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá ! :) sok sikert !
2013. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá, de miért tetted ki a kérdést?

Én egyet sem vállalnék. Én is dolgozom, és én olyan vagyok, aki megőrülne, ha 9 évig főállású anya lenne otthon a 3 gyerekkel és még a férjem sem bújna hozzám minden este, amikor hulla fáradt vagyok. Persze mindenki más, de tényleg nem értem, hogy miért tetted fel a kérdést. Hogy megmutasd, te mekkora király anyuka vagy?

2013. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Neked az királyság, hogy a szerelmemet nélkülöznöm kell, a gyerekeimnek meg az apjukat? Az királyság, hogy ápolom a szívbeteg apját, mert ő kint dolgozik? Az királyság, hogy sírva alszom el a szülinapomon, mert nincs ott mellettem?

K*rva nagy királyság.

A kérdést azért írtam ki, hogy rájöjjek, mekkora bolond vagyok, ha így vállalok harmadik babát.

2013. máj. 10. 19:38
 9/12 A kérdező kommentje:
6os: Köszönöm!
2013. máj. 10. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem ez egyáltalán nem királyság. Egyik sem, amit kiírtál. De a kérdés kiírásánál nem írtad, hogy a magad bolondságáról akarod meggyőzni magad, így joggal feltételeztem, hogy nem erről van szó. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de ez esetben szerintem azt kell mérlegelned, hogy magadnak szülsz-e még egy gyereket.

Ti nem tudtok kiköltözni hozzá?

2013. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!