Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik trimeszterben járó...

Harmadik trimeszterben járó kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hanyadik hètben jàrtok? Hanyadik baba? Milyen nemû lesz? Mikor mentek legközelebb uh-ra?
2013. aug. 10. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
35. hétben vagyok, és most hogy elmúlt ez a nagy meleg, úgy érzem új erőre kaptam...:D Első babó lesz amúgy, ha minden igaz kislány...Majd a 37. héten lesz esedékes egy uh...:) És veled mizu?
2013. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedden töltöm a 30. hetet, első baba, kisfiú és szerdán megyek uh-ra. Most, hogy hűvösebb van, jobban vagyok :)Egyébként hála Istennek nincs semmi gond, picit a cukrom magas volt, de diétázom. Te hogy vagy?
2013. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nàlunk is lehült a levegõ, dèlelõtt vihar is volt. Holnap leszek 32 hetes, eddig csak kètszer mutatta meg magàt, mind a kètszer kislànyt mondtak. Elsõ babànk. 2 hèt múlva megyek uh-ra
2013. aug. 10. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már túl jól, hulla fáradt vagyok, a hasam majd' szétrobban.

38. hétben vagyunk, harmadik baba, fiú. UH-ra már nem kell mennem, csak NST-re hetente.

2013. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkezdõdött a 34.hét...VÉGRE! 30.-tól hetente járok,mert ellenõrzik a köldökzsinórban a keringést a lepényem rossz állapota miatt. Amúgy talán jól vagyok,csak idegesit,hogy kevesebbet mozgolódik a picurkám. Ja, és már semmi nem távozik szilárdan belõlem.
2013. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!