Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet azt az egyszer...

Miért nem lehet azt az egyszerű szabályt betartani, hogy a kérdésre kell válaszolni?

Figyelt kérdés
Szeretem ezt az oldalt, sok hasznos választ kapok, DE unom már, hogy pl. felteszem azt a kérdést, hogy milyen ajánlott védőoltások vannak, erre azt a választ kapom, hogy ne oltassam be a gyerekem nem kötelezővel... :S A példákat tovább sorolhatnám, de nem fogom. Megkönnyíthetnénk egymás dolgát azzal, hogy a kérdésre válaszolunk, nem pedig olyan véleményt írunk, amire nem kíváncsi a kérdező, mert a kérdés nem arról szól!!
2009. okt. 30. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Ebben teljesen igazad van, de az is tény hogy akármennyi kérdést teszünk fel mindig lesz olyan válasz aminek köze sincs hozzá :))

Ezzel nem tudunk mit csinálni, ahányan vagyunk annyi félék. Én nem szoktam törődni azokkal a válaszokkal, amik nem a kérdésemhez tartoznak, nem is szállok vitába, pedig néha nagyon meg tudnám mondani.

2009. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!