Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kérlek irjatok. Nektek milyen...

Kérlek irjatok. Nektek milyen szabályt kell betartani otthon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
*szabályt már bocs. Amúgy semilyet! Az én szüleim engem embernek néznek nem vadállatnak.
2010. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok: Mivel nem csinálok semmi olyasmit ami rossz, ezért bármit megengednek. Azért szétzúzni a házat, vagy megverni a tesóimat nem fogom...
2010. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
A helyesírási szabáLYzatot. amúgy amx annyi, hogy ne gázoljak térdig a koszban-mocsokban a szobábámban, de ez alapvető emberi intelligenciával is már kikövetkeztethető...
2010. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyet :D

De ettől még nomrális vagyok, kitűnő tanuló [pontosabban csak 5ösöm lesz] :)

2010. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
semmit
2010. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehát ő is ly-vel írta a szabályt!
2010. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*vagyis ly-jel
2010. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert azóra a moderátorok javították...
2010. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A moderátorok javítják a helyesírást?? Én nem úgy vettem észre sajnos, pedig folyton itt lógok, és valóssággal elárasztják az oldalt. Pedig szép gondolat..
2010. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a kérdésreis válaszoljak, nekünk nem voltak konkrétan szabályok, csak helyzetek voltak, amiket kezelni kellett. Ha anyu valamit nem szeretett volna, elmondta miért nem szeretné. Ugyanúgy voltak drámák persze. De a szabályok szerintem erőltetettek. Így is lehet tudni, mi az aminek negatív következménye lesz, és mi az ami okés. Meg persze a valahová megyek, megmondom hova (nem pontosan csak kb), és kb. mikor jövök. Ez most is így van, még együtt élünk. (25 vagyok, de az korfüggetlen, hogy kit érhetnek bajok.) Fordítva is így van, tegnap éjfélkor én hívtam fel anyut, hogy hol van.. (dolgozott még).
2010. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!