Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti összeköltöznétek anyóssal...

Ti összeköltöznétek anyóssal egy 2 generációs házba?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van és albérletben élünk. Gyűjtögetünk, de normális időn belül biztosan nem lesz önerőnk egy családi házra.

Anyós mozgássérült, nem tud lépcsőzni, szóval nem lenne bejárás hozzánk. Apósom sroke-ot kapott korábban. A gyerekeket hosszabb távon tuti nem bíznám rájuk (emiatt). A viszonyunk amúgy most egész normális, de nem vagyunk azért puszipajtások.

Anyukámtól így messzebb kerülnénk. Elég gyakran jár hozzánk és sokat segít is.


2013. aug. 25. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

En együtt ék anyóssal, de a mi viszonyunk kifejezetten jo.

Ami gondot okozhat, az az, hogy eselyes, nektek kell gondoskodni róluk később, problémás lehet a közös helységek elosztása es az eltérő eletritmus.

2013. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ebben nem lehet tanácsot adni, mert ez nagyon egyéni. Én biztos nem költöznék össze az anyósommal, mert így viszonylagos távolságból jóban vagyunk, de nem egy egyszerű eset, a férjemmel meg (igen, a saját fiával) nem bírják egymást elviselni, és rövid időn belül kinyírnák egymást. Viszont van olyan barátnőm, aki szintén az anyóssal alkik együtt, nekik nagyon bejött, remekül kijönnek.

Ezt csak és kizárólag nektek kell tudnotok.

2013. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ìgy igen. A gyűjtögetés is jobban mehetne mint albérletben. Persze a viszonyon is sok múlik de ha átlagban normális akkor ez sem szól ellene.
2013. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hozzájuk költöznénk, hanem ők elcserélnék a lakásukat ráfizetéssel. Gondolom ott is kéne lkakbért fizetnünk. Bár ennyire nem mentünk bele a dolgokba. A lényeg, hogy onnan nem lenne tovább másik házba.
2013. aug. 25. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a helyzeteteket, de én nem költöznék össze az anyósommal. Biztos van, aki jól kijön együtt élve is a szülőkkel, de nálunk tuti válás lenne a vége.
2013. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk anyósékkal egy 2 generációs családi házban. Mi lakunk az emeleten, teljesen külön lakásban, külön bejárattal. Semmi pénzért nem költöznék el innen, imádok itt lakni, anyósékkal is nagyon jó a viszony, mindenben számíthatunk rájuk. Most várjuk a 3. babánkat.

A szüleim, testvéremék sokszor jönnek hozzánk. Mindenki jóban van mindenkivel.

2013. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 E61 ***** válasza:

SOHA!!!!!!

És szerintem ebben a szóban minden benne van!!!!!

2013. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sem SOHA!Egy városban,sőt egy megyében sem laknék vele!
2013. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én NEM!!!!!!!! Mi pontosan úgy laktunk, hogy közös udvar, külön ház. Elviselhetetlen volt... Persze ha felhőtlenül jó a kapcsolat akkor talán, de még akkor is nagyon meggondolnám. Inkább elköltöztünk albérletbe, és mennyivel nyugisabb így az életünk...
2013. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan ugy látszik, mintha szükség lenne rátok ott. Beszállni a költségekbe es be segíteni a szülőknel.... Nem sok esély van arra, hogy ez önálló élet lenne....
2013. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!