Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj lehet késöbb a nagy...

Baj lehet késöbb a nagy korkülönbségböl?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor eszembe jut, hogy mi lesz ha elhagy a párom.9évvel vagyok idössebb nála (36 vagyok és nö). Van egy 4 hónapos kisfiunk. Nincs semmilyen konkrét okom hogy ezen gondolkodjam, mert nincs semmilyen erre utaló jel de mostanában gyakran eszembe jut ez a kérdés. Szülés után rajtam maradt 8 kg felesleg és úgy érzem már nem vagyok a régi. Elégedetlen vagyok magammal. De nem merek addig fogyózni amig szoptatok. Ö amúgy nagyon rendes ember és tudom hogy szeret minket. Soha nem nyaggatom ilyen kérdéssel hogy megcsal-e mert tudom hogy nem, de nem tudok ettöl a rossz érzéstöl szabadulni. Járt már valaki hasonló ciőben? Mit tehetnék hogy megnyugodjak?
2009. okt. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek, és mond el párodnak, hogy mi zavar.

Ha ő szeret, nem tudom miért aggódsz...

Ha nem oldódik, menj szakemberhez.

2009. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első babád?

Szerintem ez a szülés utáni depresszióval kapcsolatos probléma.Nem feltétlenül depresszió, sőt. Csak még nem dolgoztad fel az új helyzetet, a + kilókat, stb.

Nálam is nagyjából ez a helyzet, kívülről reálisan látom, gondolom. De belülről nagyon nehéz, majdnem lehetetlen.

2009. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korkülönbség függő! Idősebb férfi/fiatalabb nőnél is fennáll bármikor a lehetősége, hogy szakítás lesz a vége. Felesleges ezen agyalnod, mert a negatív gondolatok bevonzák a bajt... Majd szopi után lefogysz és kész! Ha pedig igazán szeret a párod, akkor a kilóiddal együtt is szeret! Persze nem árt, ha figyelsz magadra, de azt inkább az egészséged és a lelkivilágod miatt tedd! Fel a fejjel! És gondolj arra, hogy 27 évesen azért már (talán) benőtt a feje lágya annyira, hogy tudja, mit akar.
2009. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!