Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a pár hónapos babátok a...

Ha a pár hónapos babátok a földön játszik, mit tesztek alá, hogy ne is fázzon fel és ne a padlón legyen közvetlenül? Mennyi ideig vannak ott?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár hónaposan a szőnyegre tettem a játszószőnyeget és amikor ébren volt azon játszott.
2013. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem teszek alá.

Mostanában már van rajta ruha, de a nagy hőségben volt, hogy csak pelenkát adtam rá.

A szobában szőnyeg van, a nappaliban parketta, a konyhában járólap.

9 hónapos, az egész lakást bejárja, egész nap a földön van, csak aludni megy az ágyba.

2013. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 pléd van lent, de habszivacs puzzle -t akarok venni a padlóra télire.
2013. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 szőnyeg, 1 takaró, és 1 pléd volt lenn. Nagyjából az egész napját ott töltötte, ha itthon voltunk.
2013. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor még csak feküdt, akkor egy vastagabb pokrócra tettem. Aztán mikor már leforgott róla, pláne hogy elkezdett mászni, már csak a padlóra tettem (nálunk tégla van burkolatként). Sok időt töltöttek a padlón, járókánk, kiságyunk nem volt soha, így ha nem a kezemben/kendőben voltak, akkor lent játszottak a földön abban a helységben ahol épp én is tartózkodtam.
2013. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!