Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Túlféltjük" a lányunkat? Ti...

"Túlféltjük" a lányunkat? Ti mit tesztek, tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Történt a minap, hogy párom édesanyjának az ismerőse jött hozzánk egy krémért....

Mi nem ismerjük a nőt, most láttuk először..

Amikor ideért, párom a 13hós kislányunkkal a kezében ment ki! A nő köszönt, majd első kérdése utána az volt, hogy megfoghatja-e a babát?????

Párom erre azt mondta, hogy "nem, ne haragudj, de most látjuk egymást először, és nem adom vadidegen kezébe a gyerekem..." -mindezt kulturált hangnemben, de a nő húzta a száját...

Számunkra felfoghatatlan, hogy ezt sokan mégis hogy gondolják???? már nem egyszer fordult elő...

anyós nem értett velünk egyet, hiszen ő ismeri (de nem barátja, rokona, csak egy ismerős akivel 1-2x beszélt)

Őszintén szólva kislányunk még az egy-két havonta látott rokonokkal is távolságtartó, lassabban oldódó személyiség és amikor lerohanják a családtagok, megijed, sír!!! Fél óra-órán belül mindig feloldódik és utána már szívesen játszik, elvan másokkal is, de az első percekben nem! de szerintünk ez így normális!!!

Vagy tévedünk??? és "túlaggódjuk" a dolgot?? már egy páran tettek ezért megjegyzést nekünk..

Nektek mi a véleményetek??


2013. jún. 14. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én sem adtam volna oda, szerintem teljesen jogos volt a válaszotok. Aki meg megjegyzést tesz emiatt, annak tojnék magasról a fejére.
2013. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Idegennek én sem adnám oda. De a lányod azért fél mindenkitől, mert nincs hozzá szokva, hogy más is foglalkozzon vele. Rokonoknak, családtagoknak már pár hetes korában is megengedtem, hogy felvegyék, és nyitott baba lett.
2013. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ez gyerek függő nekem mind a 3 olyan aki első percben mosolyogva megy a másikhoz akár felnőtt akár gyerek

mindegyik nagyon közvetlen barátságos jó kapcsolatteremtő születése óta


ellenben az uncsi tesók nem ilyenek még a gyerekeimmel is távolságtartók pedig havonta látogatjuk egymást, nyaraltak már nem is egyszer együtt, de mégis ....


de tény h meg kell kérdezni, és ha, nem a válasz akkor el kell fogadni

2013. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem ellopni akarta, láttad volna mit csinál vele az idegen... Szerintem a gyereknek kellett volna eldöntenie, hogy akar-e egy idegenhez menni. Nem szabad így elzárkózni, biztosan nem akart rosszat az ismerős.
2013. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem túlreagálod, egész életében hiába akarod nem fogod tudni a széltől is óvni.

Gondolom a nagymamához sem gyerekrablók járnak.

2013. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kiskorában mama, nagynéni, mindenki fogta, ringatta, altatta4 de mivel távol laknak ritkán látjuk őket! társaságba járunk, baba-mama klubba stb. Mi mindig úgy vagyunk vele, hogy akihez ő akar menni, hát menjen! De az hogy köszön valaki és nyújtja a kezét hadd fogja meg, nekem nem fér bele..
2013. jún. 14. 17:19
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

En meg azt sem szeretem, ha csaladtag kezeben van. XD


Na en jol leorditottam volna a fejet, azt hiszem neki is, meg anyos pajtasnak is.

2013. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Leordítottad volna a fejét, mert meg szerette volna fogni a gyereket? Az egy dolog, ha nem engedi az ember, de bunkónak azért nem kell lenni.
2013. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

"Na en jol leorditottam volna a fejet, azt hiszem neki is, meg anyos pajtasnak is."


Nem csodálom, hogy utál az anyósod. A tisztelet azért meg kellene adni.

2013. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De ha beengeditek a lakásotokba,akkor a gyereket (aki már nem is kisbaba),miért ne foghatná meg?

Lehet pont azért "félős",mert nem adjátok oda "idegen" kezébe.

2013. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!