Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az eltartó szülő nem tesz...

Az eltartó szülő nem tesz semmit a bőrbeteg gyermek gyógyulásáért. Mit javasoltok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az eltartó szülőnek 1 éve jeleztem, hogy bőrbetegséget látok a 7 éves gyermeklábán. A gyámügynek, és a védelembe vétel miatt a családgondozónak is jeleztem a problémát. A másik fél nem hajlandó orvoshoz vinni. Mindenki tehetetlen! Van-e még valami fórum ahol lehetne valamit tenni a gyerek érdekében?

2013. aug. 29. 21:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Istenem! Levagyok döbbenve! Kiváltom a receptet is, ha már az eltartó szülő nem képes orvoshoz vinni, kiváltani a receptet abból a kevés tartásdíjból, és minden nap kétszer utazok 20 km-t, hogy bekenjem a lábát, mert az eltartó szülő nem tartja ezt fontosnak! Erre nem gondoltam, de most ráébresztett a sok kommentelő, hogy ez lesz a járható út! vagy van még itt valaki olyan aki tényleg tud segíteni is normális segítő megoldás kiírásával???
2013. aug. 29. 21:28
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
tehát kicsi a gyerek,mert nem tudja bekenni a lábát.Orvosi papirokkal igazold,hogy nem kezeli a gyereket,majd kérd a felügyeletet,mert ezek szerint nem gondoskodó szülő.Biztosan találsz még más gondokat is.
2013. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem azt írtam, hogy kenegesd, hanem, hogy tanítsd meg agyereket bekenni a lábát. Meg add be a papírt, hogy nálad helyezzék el.
2013. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
33%

*kaptam receptet, átadtam az eltartó szülőnek, az nem vátotta ki,


Miért nem váltottad ki te? ha "ennyire" aggódsz. De szerintem műbalhé a köbön.Annyira azért nem érdekelt a gyereked, hogy a recijét kiváltsd, és a gyógyszerrel együtt vidd vissza a gyereket.

2013. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%
Honnan tudtuk volna, hogy 20 km-re laksz?
2013. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Miért nem váltottad ki te? ha "ennyire" aggódsz."


Magad minősíted!


Nem a 20 km a lényeg, hanem az, hogy akkor ha nem nálam van, akkor lehet neki kéne figyelnie a kisgyerekre, elvégre együtt élnek! Szerintem kitűnt, hogy külön élünk, ebből következik, hogy az oda-vissza út nem a szomszédból történik!

2013. aug. 29. 21:44
 17/26 anonim ***** válasza:
18%
2 ilyen diszpinyet szerencsétlen gyerek.....
2013. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
40%
Na jó, azt gondoltam, hogy ez tényleg egy normális kérdés. Mi az, hogy "ebből következik, hogy az oda-vissza út nem a szomszédból történik!"? Arrogáns vagy és kicsinyes.
2013. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
Minek kérdezel itt ilyen kérdést ahol minden második válaszoló elvált nő, és csak magukat meg a többi elvált anyát tudják sajnálkozni miközben szidják az apákat.
2013. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Értelmes segítő válaszokat vártam! Ezzel szemben olyan kicsinyes dolgokan akadnak meg egyes kommentelők, amiken tényleg csak sajnálkozni tudok!

Eddig egyetlen tippet sem kaptam arra vonatkozólag, hogy van-e olyan fórum, ahol a beteg jogai érdekében lépni lehetne! Ismételten leírom: sem a családgondozó, sem a gyámügy tehetetlen! És én is! Segítséget, ötletet és nem gáncsoskodó, kritizáló válaszokat várok!

2013. aug. 29. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!