Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az eltartó szülő nem tesz...

Az eltartó szülő nem tesz semmit a bőrbeteg gyermek gyógyulásáért. Mit javasoltok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az eltartó szülőnek 1 éve jeleztem, hogy bőrbetegséget látok a 7 éves gyermeklábán. A gyámügynek, és a védelembe vétel miatt a családgondozónak is jeleztem a problémát. A másik fél nem hajlandó orvoshoz vinni. Mindenki tehetetlen! Van-e még valami fórum ahol lehetne valamit tenni a gyerek érdekében?

2013. aug. 29. 21:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18%
Hát én nem egy elvált nő vagyok, de milyen az a szülő, aki még a gyerekének a receptjét sem váltja ki, és hagyja a gyerekét védelembe vetetni? Miért nem küzd milyen erejét és energiáját összeszedve a gyerekéért?
2013. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nézd! Az emberek nagyon szeretnek valakire mutogatni, még akkor is, ha közük nincs a dologhoz. Érkezett sok bunkó válasz, de azért egy dologban igazuk van. Állj a sarkadra, kérd, hogy nálad helyezzék el a kicsit, amíg meg nem születik döntés, addig nyeld le a békát, és amennyire tudsz, figyelj rá te távolról. Igenis utazz el hozzá és nézd meg, hogy kezelve van e.
2013. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok elvált, 20 éves házasság van mögöttem és úgy rúgnám tökön a férjem, ha nem lenne képes kiváltani egy nyomorult receptet, hogy a fogaival csocsózna a golyóival. Nagyon egy szerencsétlen nyámnyila vagy és tudod mit? Ha valóban fontos lenne a gyereked, akkor a gyógyszer kiváltás után megoldottad volna, hogy minden nap a lábára kerüljön. De csak töketlenkedsz, meg igyekszel másra hárítani az életképtelenséged.
2013. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%

Szolj az iskolaban. Mondd el mi a helyzet. Csak megert az osztalyfonok es bekeni neki minden hetkoznap. Minden masodik hetvegen 2 napot nalad van igy mar csak 2hetente 2 nap marad amikor nincs kezelve..

ez egy otlet a problema gyors megoldasara de betegjogi forumban nem tudok segiteni.

2013. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%

Miért is támadjátok a kérdezőt???

Basszus egy anya legyen már képes kezelni a gyereke lábát,ne már az apának kelljen utazgatni.

Kérdező szerintem vedd magadhoz a gyereket úgy tűnik az anyuka képtelen róla gondoskodni,és ne foglalkozz a sok primitív válaszolóval,te mindent megtettél,álljon már meg a menet,hogy még te vagy szapulva.

2013. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%
Én szólnék a volt feleségemnek, hogy beszéltem a háziorvossal, védőnővel stb, hogy ezentúl hetente be fogom vinni a gyereket ellenőrzésre, úgy kenegessék, hogy legyen látszata!!! Muszáj lesz ráijeszteni, majd a kezedbe venni az irányítást és valóban betartani azt, hogy a gyereket lássa is a háziorvos hetente, egészen a gyógyulásig!!!
2013. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!