Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen tünetei voltak a...

Kinek milyen tünetei voltak a terhesség első 1-2-3 hetében?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát, és ma kellene megjönnie eddig még semmi jele, a mellem eléggé megduzzadt a bimbó körül és egy hete elég fehér hüvelyváladék folyik, főként mikor pisilek.

Nem merek még tesztet venni, mert félek hogy csalódni fogok, várok keddig aztán kiderül, remélem összejött. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra....



2013. aug. 30. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát az első két hétben még bizonyára semmi, hiszen akkor még a beágyazódás el sem kezdődhet... Én 10-e körülre nem várom, napok óta fájdogál a hasam, amit nem igazán tudok hova tenni, ilyenkor még nem "kellene" tünetnek lennie.

majd kiderül.

2013. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én szedek elevitet 1 hónapja az segít a terhességben?
2013. aug. 30. 11:44
 3/11 anonim ***** válasza:

én vasárnapra nem várom.


Szerintem várj mpár napot és csinálj tesztet. Én jövő szombaton fogok tesztelni. Remélem kibírom addig

2013. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, az elevit nem segít a teherbeesésben! Az egy vitamin, ami azért "kell", hogy egészséges legyen a babád. Semmi köze a fogamzáshoz.
2013. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
értem jól van, nagyon szeretném hogy összejöjjön :$ már régóta szeretnénk babát. És kinek milyen érzése van/volt ilyenkor a 2-3 héten?
2013. aug. 30. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt/van néhány jelem már, ha annak mondható. Egyik nap égett a gyomrom, aztán feszített, szúrt egy kicsit az alhasamnál és fájt a fejem is. Mivel volt egy megérzésem, ezért csináltam egy tesztet, ami halvány pozi :) de korábban volt peteérésem, mint a könyvekben. :)
2013. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem, nekem ma kéne megjönnie de még nincs jele, csak annyi hogy a mellem megduzzadt és fájáj de ez a terhesség tünete is lehet. Illetve eléggé fehér folyásom van. Mikor vegyek tesztet vagy várjak még?
2013. aug. 30. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységűvel már holnap is tesztelhetsz. de ne keseredj el, ha negatív, ha nem jön meg, pár nap múlva még tesztelhetsz pozitívat. :)
2013. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, ugye pénteken kellett volna megjönnie, és szombat reggel csináltam egy tesztet és megjelent a 2 vonal igaz az egyik kicsivel halványabb mint a másik, nem tudom ez jelent e valamit. De a melleim is meg vannak duzzadva meg fehér folyásom van és a pisim elég világos színű. Holnap vagy kedden megyek dokihoz hogy megerősítse a terhességet. Tudok ajánlani egy jó és nem maszek nőgyógyászt Szigetszentmiklós gyártelepen vagy dunaharasztiban?
2013. szept. 1. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon gratulálok! :) Ez bizonyos baba lesz :)

Tudsz feltenni képet?

Én sajnos nem tudok ajánlani senkit, nem odavalósi vagyok.


6-os

2013. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!