Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket fenekeltek el gyerekko...

Titeket fenekeltek el gyerekkorotokban? Mivel kaptál? Miért? Sokat kaptál? Tanultál belőle?

Figyelt kérdés

Engem szüleim fenekeléssel büntettek.

Fenekeltek rendesen. Amikor rágyújtottam a cigire 12 évesen anyám megérezte rajtam a szagát és talált is nálam egy dobozzal, hát fakanállal alaposan elverte a seggem érte.

Nagyon rossz gyerek voltam, elég sok csínyt elkövettem.

Apámtól elég sokat kaptam a nadrágszíjával.

A legdurvább az volt, amikor apámtól elloptam 20 ezret 17 évesen, hogy füvet vegyek belőle nem keveset, meg egyéb hülyeségeket. Aztán a szomszéd néni látta, hogy a kertben a haverokkal füvezés, cigizés megy. Szomszédunk nagyon jóban volt a szüleimmel, akik tanárok voltak. Hát beárult persze, apám átkutatta a táskámat, addig végig mindent tagadtam, és megtalált egy pár cuccot, nem rejtettem nagyon el, ki gondolta akkor. Hát utána amit kaptam az volt durva. Az ágyra hasra kellett feküdnöm, anyám közbeszólt, hogy toljam le a nadrágomat, apám pedig úgy elvert a szíjjal, hogy 3 napig utána nagyon rossz volt ülnöm, piszkosul fáj az ilyen...

De utána soha többet nem csináltam már hülyeségeket, meg tanultam a leckét. A szomszéddal is jóban vagyok így utólag.

21F

Van egy bátyám aki most 28 és őt is hasonlóan nevelték szüleim, bár ő nem csinált ennyi mindent, mint én.

Barátnőmnek mesélte el ezt bátyám, hogy miket csináltam. Barátnőm olyan családból való, ahol az ilyen nevelés egyáltalán nem volt soha. Pedig normális csaj, azóta mindig olyan furán néz szüleimre. Én pedig tök jóban vagyok velük. Hisz kit tudja hova jutottam volna.

Nem ciki ez szerintetek? Nektek volt hasonló?



2013. szept. 1. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Már megint itt a fenekelős perverz? Figyu, lassan már gyűjtést fogok neked szervezni, hogy kifizessünk neked egy qrvát hogy vele kiélhesd a vágyaid.
2013. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Jesszus...te perverz
2013. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket írsz, én is jó alaposan elvertelek volna!
2013. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem rendszeresen fizikálisan büntettek a szüleim. Sokszor nagyon durván.

Akkor meg voltam róla győződve, hogy ez azért van ,mert az apám nem az igazi apám.

Így utólag felnőtt fejjel pedig azt mondom megérdemeltem.

Soha nem voltam senkivel sem tiszteletlen, mindenki dicsért, hogy milyen jól nevelt gyerek vagyok.

A szüleimmel szemben még gondolatban sem engedtem meg olyan hangnemet, amit a mai gyerekek megengednek maguknak.

Nem azt mondom, hogy verni kell a gyereket, én nem fogok olyat csinálni a lányommal soha, mint amit velem tettek, de a gyereknek tisztelnie kell a szüleit és a nála idősebbeket és nem a szülőknek meg a tanároknak kéne rettegni a tiniktől.

Az én időmben a tanároktól sokszor jobban tartottunk,mint a szüleinktől.

Most meg a tanárokat megverik, és még a szülő is rákontráz.

Nem mennék bele ebbe mélyebben, mert még a végén rámsütik, hogy gyerekeket akarok verni, ez nem igaz, de én úgy gondolom, hogy amikor kell az a kézrecsapás, akkor kell.

Azért aki szíjjal veri a gyerekét, arról meg inkább nem mondok semmit. Tudni kéne,hol a határ.

2013. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Én is kaptam párszor,amiért most már hálás vagyok a szüleimnek, sokat tanultam belőle. Nem vertek ok nélkül, de ugye minden gyerek feszegeti a határokat, így pár fenekelést én is begyűjtöttem. Megfigyelésem, hogy a mi generációnkat még merték büntetni, és nem az volt mint manapság hogy a gyereknek csak joga van kötelessége semmi.
2013. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jellemző, de azt mondom egy pár atyai pofon még senkinek nem ártott meg.
2013. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Sosem vertek meg, egyetlen pofont kaptam életemben, azt is anyámtól. Apu soha nem emelt rám kezet. Amit te mesélsz, az nem nevelés, hanem szülői unintelligenciából eredő szadizmus. Te meg a saját károdon így is azt csináltál, amit csak akartál, csak még el is vertek mellé. Soha nem tettem azokat a dolgokat, amiket te is felsoroltál, verés nélkül is lehet nevelni ezek szerint. Talán még hatékonyabb is, mint ütni.
2013. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bíííp. Gyerekbántalmazás. Nem is csoda, ha a csajod furán néz a szüleidre. Én nem szívesen engedném a gyerekeimet ilyen pszichopaták közelébe... Te nehogy így nevelj majd!
2013. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyétek már komolyan, hetente ír ki hasonlót, arra élvez, hogy leírjátok kit hogyan fenekeltek el. Nem kell a lovat adni alá.
2013. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!