Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok itthon betegen...

Egyedül vagyok itthon betegen a 4 hónapos babámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hányós-hasmenős vírust kaphattam el, nagyon gyengének érzem magam.. :-( Mit tegyek? Kit kérjek meg holnap, hogy vigyázzon a babámra, amíg orvoshoz megyek? A páromat sem szeretném a munkahelyéről kikérni...
2013. szept. 2. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyszülő nincs esetleg a közelben?
2013. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj...szegény. Én tavasszal az ikreim mellett lettem ilyen beteg:(

Muszáj lenne pedig a segítség, a férjed pl., bármennyire is nem szeretnéd, ha otthon maradna. Az én férjem sem tud csak úgy itthon maradni, de pont ez volt az az eset, amikor muszáj volt neki! Arra is fel kell készülni, hogy esetleg a pici is elkapta/elkapja:(

2013. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyszülők mind dolgoznak :-(
2013. szept. 2. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha más nincs akkor tényleg a párodnak kéne szólni, mert legyengülhetsz annyira, hogy nehéz lesz a gyereket ellátnod. Inkább az elején legyen otthon, mert akkor hamarabb meggyógyulsz.
2013. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs segítséged, akkor szerintem hívd ki az orvost.

Ha nincs, aki segítsen, akkor sajna a többit meg kell oldanod.

2013. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit off:

Mi konkrétan az ok, hogy orvoshoz akarsz menni? Hasmenés-hányás? Mert azzal nem sok mindent tud csinálni, mivel vírus, ki kell koplalni, pár nap alatt vége. Vagy más gond is van, vagy nagyon régen tart?

Mert ha csak most kezdődött én nem futnék egyből a dokihoz, főleg ha ilyen nehéz megoldani. Vagy hívd tényleg ki az orvost...

2013. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!