Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket is bosszant,...

Anyukák! Titeket is bosszant, ha hirdettek valamit (pl. gyerekruhát) és az érdeklődők nem jeleznek vissza?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít ennyire? Mindenki "komolyan gondolja" az üzletet,én nagyon készséges vagyok (sajnos),így megteszem,amire kérnek a lehetséges vevők. Lehozom a bedobozolt cuccokat a padlásról,egyenként lefényképezem,kipakolom,aztán persze vissza (természetesen hajtogatva)minden. Elküldöm a képeket és annyi jóérzés nincs a másikban,hogy megírjon annyit,hogy nem,köszi. Már azon gondolkodom,inkább megtartok mindent,mert ez a hercehurca... De komolyan... Veletek is előfordul ilyen? Ti nem bosszankodtok?
2013. szept. 3. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én így még nem jártam.


Viszont az is igaz, hogy általában a Vaterán árulok, és mindent 1 Ft-ért teszek fel. Vigyék, ami nekem felesleges. Nekem jó tapasztalataim vannak, az elmúlt évek alatt csak 1-2 dolgot adtam el 1 Ft-ért.

2013. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol hirdeted? Én cipőket (vadi újat) tettem fel a Teszveszre és 1-200 Ft-ért mentek el:-( Lassan babaruhákat is akarok, de félek, hogy hasonlóan járok.
2013. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apródon hirdetem. Persze,találkoztam kivételekkel is,valaki egy 0-3 hó ruhacsomagot vett meg tőlem,korrekt volt minden téren. Nemrég hívott egy itteni csajszi,hogy megvenné a terhesgatyám (2x volt rajtam,1000 ftért hirdettem,3xosáért vettem),eljön érte egy pénteki napon. Direkt kérdeztem,hogy biztos-e,mert akkor én is úgy szervezem a napomat. Kértem,hogy smsezzen,ha közbe jön neki valami,akkor én sem várok. Szerintetek írt? Dehogyis... Én ezt annyira nem szeretem,hogy valaki jelez,hogy kell neki,aztán várok,mint egy hülye és arra nem méltat,hogy legalább az ominózus oldalon annyit írjon,hogy mégsem kell. Mindegyik hiteget,csak tudnám,hogy miért? Amikor el akartam adni a babakocsinkat,már be volt csomagolva,hogy másnap postázom (a csajszi mondta,hogy utalja a pénzt),vártam,hogy hív/ír,semmi. Üzentem neki és kitalálta,hogy a férjével most beszélte meg és inkább nem kell nekik... No komment.
2013. szept. 3. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így és tényleg idegesítő. Azt a dumát meg főleg bírom, hogy "köszi, megbeszélem a férjemmel". Eltudom képzelni mennyire érdekel egy férfit, hogy a felesége megvegyen-e a gyereknek vagy ne egy 500 Ft-os (új!) ruhát vagy 800 Ft-ért 3 új könyvet. Amúgy én is nagyon nehezen tudok eladni bármi babacuccot, pedig a nagyja új, szép holmik. Messze lakunk a rokonoktól és mire néha ideér 1-1 ajándék az már ált. kicsi, vagy nyárra jó méretű téliruha, stb. 100-200 Ft-ért én is sajnálok egy 2 részes új, cimkés ruhát odaadni. Meg nem ér annyit a levelezés, csomagolás, postán sorbanállás, meg még kapok egy semleges visszajelzést, hogy a csomag szélén kiszakadt a papír (amit a posta szakított ki) és úristen... Lehet, hogy majd az Apródon is megpróbálom.
2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szeretem az apródot. Nincsenek leellenőrizve a vevők/eladók.

Ezért jobb a vatera/teszvesz.

2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, én a Vaterán próbálkozom, de elég kis sikerrel.
2013. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb horderejű dolgoknál is csesznek az emberek egymásra. Ez nem általánosan ebben a kategóriában van így, hanem mindenhol, ha belegondolsz, úgyhogy kár is ezen bosszankodni. Ne felesleges munkának vedd a dolgot, próbáld úgy nézni, hogy a munka gyümölcséhez (pénzhez) vezető útnak ez is egy állomása.
2013. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen így járok az apródon. /Nem hirdetek máshol csak ott/

Én is nagyon unom már, hogy vissza se írnak, de én rá szoktam kérdezni, hogy várjak még vagy már nem aktuális. Arra általában válaszolnak!

2013. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!