Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers Sleep and Play (naranc...

Pampers Sleep and Play (narancssárga) 3-6 kg-ig Mini, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, de én úgy vettem észre, hogy ha már csak közelítesz a súlyhatárhoz, már a nagyobbat kell venni. Én 4 kg-os kisfiamra már a midit vettem, mert a mini nem érte át kényelmesen.

Pluszba szerintem vegyetek egy drágább csomag pelust, aminek jobb a nedvszívó képessége, és éjszakára azt tegyétek alá, akkor nem kell reggelig cserélni. Így spórolni is lehet egy kicsit, nem kell éjszaka bíbelődni a pelenkával (ha nem kakil be), meg talán fel sem ébred a pici éjszaka a pisis popsi miatt.

Én egyébként a Huggies-t szeretem, de az elég drága, úgyhogy nem is veszek túl gyakran:)

2013. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én szerettem, nem volt vele baleset, ellentétben a sokkal drágább Premium Care-rel, el is ajándékoztam inkább.

Kb fél éves koráig ilyet használtunk a lányomnál, akkor amikor már mozgékonyabb volt nem volt olyan jó, hogy nem gumis a dereka, mert piackos volt, így nem szerettem már akkor ráadni, hogy ne szorítsa, ha tele a pocak.

Szóval szerintem nagyon jó kis pelus, sógornőm is azt használ a kisfiával és neki is ez a véleménye!

2013. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint újszülöttre és úgy egy két hónapos koráig még jó?
2013. szept. 4. 18:41
 4/11 A kérdező kommentje:
születendő fiamnak szeretnék venni pelenkát de a neve nincs pelenkákban nem bízom meg!Nem kisérletezek mig kicsi!Márkában viszont ez a legolcsóbb!Pisiléseknél sem máskor sem szándékozom spórolni akkor is kicserélem nem hagyom pisisen,éjszaka meg mig pici ugy is fel kell kelni hozzá..
2013. szept. 4. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak sokáig ezt használtuk, szerintem jó, sosem lett pisis a ruhája még akkor sem mikor este 8-tóé reggel fél7-ig aludt. Ahogy egyre nagyobb méret kellett egyre kevésbé bírta a strapát, viszonylag kevés pisitől is megnyúlt a térdéig lógott mintha egész nap se lett volna cserélve, ezért váltottam át Liberora. (4-es méretig voltam elégedett vele)
2013. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vedd a new baby-t, majd az active baby-t. Én a sleep & play-t utáltam. Az active simán kibírja a 12 órát.
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy Pampers a neve, de a "nevenincs" pelenkák százszor jobbak a Sleep&Play-nél. Nagyon rossz pelenka, én fél csomag után (amikor már tizedjére folyt ki minden, alig tudtam ráadni, mert nem gumis stb.) kidobtam a fenébe. Nem véletlenül sokkal olcsóbb, mint az active baby és a premium care.
2013. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 válaszolónak:

Azért ez nem teljesen igaz, inkább úgy helyes, hogy minden babának más jön be, mert a pelus nagyon testalkat függő.

Én kezdetben 1 éves korig csak Pampers termékek jöttek be S&P-t használtuk kezdetben, nagyon szerettem, mert nem volt vele baleset soha. Aztán próbaként kipróbáltam a Premium Caret, ki is dobtam a francba, mert MINDIG minden tiszta kaki volt vele!!! Aztán mikor mozgékonyabb volt a lányom, akkor váltottunk Active Babyre, utána az volt amire esküdtem...és azóta is, pedig már 1,5 éves!


Sógornőm kb ugyanígy járt, mert ő egyből Premium Caret használt, aztán panaszkodott nekem, hogy nem tudja, lehet ő a béna, de minden alkalommal kifolyik belőle a cucc. Akkor mondtam neki, hogy próbálja ki a S&P-t és azt mondta, hogy nagyon szuper, nagyon bejött neki is. És az Active Baby is kipróbálta, abból is kifolyt a kaki (még)...

Az ő babája 2 hónapos most, magas, vékony testalkatú.

Az én lányom pedig jó kis husis-combis fajta volt mindig is.


Egyébként kedves kérdező, szerintem vegyél egy csomag NEW Born-t és, mert az én lányom több, mint 4 kg-mal született, mégis el tudtunk használni egy csomag New Born-t utána pedig a S&P minit, mert lehet ez kezdeteben nagy lesz, főleg vékony testalkatú babánál...

2013. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, én nem vitatom, hogy van, akinek bejön a Sleep&Play, de arányaiban sajnos sokkal több a negatív tapasztalat, mint a pozitív. Az én véleményem továbbra is az, hogy össze sem lehet hasonlítani a másik 2 Pampers pelenkával. Mondom ezt úgy, hogy mi Aldis és Pennys pelust használunk már régen és ezek is sokkal jobbak, mint a Sleep&Play. 7-es vagyok
2013. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Aldis Mylove pelus sajnos nincs egész kicsi mérettől, de ha már belenől a gyerkőc, akkor tényleg magasan veri a többi neves pelenkát. Nálunk a lányomnál, majd a fiamnál is ez volt a nyerő.
2013. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!