Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki manapság 20 évesen...

Ciki manapság 20 évesen terhesnek lenni? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a tapasztalatom hogy ciki. Sajnos manapság megszólják a fiatalon szülőket.


Az viszont tény, hogy bizony sokaknak van negatív tapasztalatuk: anyuka egyedül marad, se munka, se szakma, se diploma, se munkatapasztalat. Így nehéz boldogulni.

2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amikor fél éve szültem az egyik szobatársam 20 éves volt,a harmadik babaájával, a másik 17 a másodikkal:)
2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért a 20 éves a 3. babával és a 17 éves a 2. babával a legkevésbé sem kellene, hogy követendő példa legyen.

Cikinek nem ciki, csak legtöbb esetben nincs meg hozzá a háttér (tisztelet a kivételnek), ezért ítélik el az emberek. Persze ezen az oldalon mindenkinek már 18 évesen lakása, autója, munkahelye, tartaléka van. Hogyne.

2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zabmester ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy nem kéne cikinek lennie, elvégre egy 20 éves, az jogilag felnőtt ember, nem kéne róla kapásból azt feltételezni, hogy valójában még gyerek szinten van.

Viszont az is igaz, hogy sokan lenézik a fiatal szülőket, nem veszik felnőttszámba, gyakran lekezelőek.

Amúgy én is 20 évesen szültem, de például munkahelyről mentem szülni, csak ez ugye nem volt a homlokomra írva. Plusz nálam még az is benne volt a pakliban, hogy mindig is fiatalabbnak néztem ki a koromnál.

2013. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki!! Ha van biztos párkapcsolat és anyagi háttér,akkor szüljenek! Na persze én is elítélem azt,aki 10-en évesen 0 háttérre szül gyereket a nagyszülőknek!
2013. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fcsenike ***** válasza:
szerintem nem ciki.
2013. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 21 éves vagyok most várom az első babámat tavaly volt a párommal az esküvőnk! Szerintem 20 évesen nem ciki terhesnek lenni főleg azért nem mert van aki fiatalon szeretne anyuka lenni és ha meg van hozzá a stabil párkapcsolat és az anyagiak is akkor nem ciki! De sajnos vannak olyanok akik felelőtlenül vállalnak gyereket!

28+1 hkm :)

2013. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ciki! Akárhogy nézzük, egy 20 éves még majdnem gyerek, hiába van joga bármihez 18 év felett. Még nagyon fiatal, és túl hamar lesz elkötelezett anya, utána beleun ebbe mert ő még nem élte ki magát, bulizni akar. Sajnos ismerek ilyen nőt. Ha valaki fiatalon is akar szülni, tegye ezt 24-25 évesen, na az fiatal anyuka, nem pedig még gyerek!

A másik ok, amiért ciki, hogy a 21. században vagyunk, nem pedig a kőkorban!

2013. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan 16 éves vagyok, de sok hasonló korú terhes lányt ismerek! Én még 10 évig biztos nem akarok szülni! De régen például 16 éves lányokat férjhez adtak 40es férfiakhoz, na az gáz lehetett! És ugye nem sokára jöttek a gyerekek! De manapság még 20-23 éves korukig tanulnak az emberek, tehát előtte nem nagyon akarnak gyereket vállalni!
2013. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!