Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem terhesség, akkor mi?

Ha nem terhesség, akkor mi?

Figyelt kérdés
Június 20-án volt az utolsó menzeszem, teszt negatív. Nem védekezünk a párommal június 27 óta, babát szeretnénk.

2013. szept. 6. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt fel van sorolva, nagyon sok oka lehet. Ha ilyen rég óta kimarad, mindenképp menj el nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön, mi okozza

2013. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisfiam 15 hónapos, 9 hónapig szoptattam, nem tudom ez befolyásoló tényező e?
2013. szept. 6. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán el tudom képzelni, szoptatás után is rengeteg idő míg visszaáll a szervezet. Bár nem mondom, hogy ez normális, de lehet összefüggésben. Szóval még mindig azt mondom,hogy dokit kérdezz meg,de ezt is mondd el neki.
2013. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jövő héten ráveszem magam, elmegyek dokihoz, félek.. remélem nincs gond. 1 tesztet csináltam 1 hónapi késés után, azóta azt sem. Jó lenne ha baba lenne.
2013. szept. 6. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta még akár lehet is :)
2013. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!