Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy közölnéd egy egyébként...

Hogy közölnéd egy egyébként nagyon kedves ismerős anyukával, hogy kicsit zavaróak az alábbi dolgok?

Figyelt kérdés
Mindig hív át, de nem szívesen megyünk, mert borzalmas kupi és mocsok van náluk. Az ő gyerekei abban másznak, én rosszul vagyok a gondolattól is. Közben meg ilyeneket beszél, hogy biztos nálunk is tele a lakás csótányokkal, mert itt a kisbolt az alagsorban... Ezen kívül meg mindig mindent oda akar nekünk adni, hiába mondom, hogy nincs rá szükség. Ilyenkor meg utánunk küldi vkivel mint ha le akarna kötelezni vagy nem is tudom. És mivel mi nem megyünk, ezért ők időnként beállítanak, általában a legrosszabbkor. Az ő gyerekei még jobban tombolnak, mint az enyémek, de közbe mondja, hogy milyen érdekes, hogy csak mások gyerekei csinálják ezt, az övé sose... Mit lehet kezdeni az ilyen helyzetekkel? Nem akarom megbántani, mert nagyon jószándékú.
2013. szept. 7. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:

finoman. Például ma nem lehet, mert nem érzed magad jól. Holnap az anyukáddal mész vásárolni. Aztán ez meg az meg amaz.


Aztán egy idő után hanyagolni fog.


De én nem bántanám meg, ha aranyos.

2013. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!