Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi lányunknak most lesz a...

Kicsi lányunknak most lesz a szülinapja. Egy éves lesz. Ti mit vettetek, vennétek ennyi idős babátoknak?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörű tortát kap, ruhácskákat most kapott.. Ötletek? Előre is köszönöm a válaszokat
2013. szept. 11. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 1 éves szülinapjára triciklit vettünk, de kapott még ruhákat, cipőt, játékokat (kismotor, építőkocka, karikatorony, kisautó, plüssök).
2013. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges neki ennyi ajándékot venni, nem ettől lesz jobban szeretve a gyermek. Már bocsánat az offért. Egy éves, kicsi még, semmi pozitív hatása nincs rá az ajándékhalomnak.


Szerintem vegyetek egy nagyobb valamit. Hinta, kismotor, valami fisher price fejlesztő játék, bármi ilyesmit, meg egy-két apróságot. De az egy-kettőt szó szerint értem. Egy finom, színes torta valami tűzijátékkal, lufik és mókás gyerekzene és indulhat is a szülinap! ;)

2013. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kismotor vagy bármi tologatható nagy örömet okozhat, ha még nem is tudja rögtön használni.
2013. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi tescos 100 db-os kislabdacsomagot vettünk, azóta is sokat játszik vele, igaz csak szétszórja Ez kb 1400 Ft volt, és úgy gondoltuk mellé torta-tűzijátékkal bőven elég! :)
2013. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, teljesen egyetértek! :-)
2013. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fisher price tanuló laptop van,meg tricikli is,hinta is,imádja mindegyiket.. Olyas vmit szeretnék,amivel eltöltjük az időt,amivel élvezne játszani..mint a felsoroltakkal.. És igen,úgy gondolom én is,h elég 1-2 játék,csak hasznos legyen,mert pl a plüssökkel nem igazán játszik,jobban érdekli a zenélő játékok. vegyek játék szintetizátort? Csak tetszene neki nem?
2013. szept. 11. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok! Még mielőtt félreértenétek, nem csak tőlünk szüleitől kapta ezt a sok mindent. Nagyszülők, dédszülők, keresztszülők, barátok, szomszédok, stb. segítettek összegyűjteni ezt a sok holmit, amit egyébként én is soknak tartok. Tőlünk csak a triciklit kapta + megsütöttem neki életem első torjáját.
2013. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!