Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha teherbe esek és időközben...

Ha teherbe esek és időközben megszűnik az az üzlet ahol dolgozok/tam ugyanúgy jár táppénz és a későbbi juttatások majd?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, szinte hasonló helyzetben voltam én is, ahogy kiderült hogy terhes vagyok, a főnök bezárta a boltot. Mivel a cég megmaradt és én állományban maradtam, így minden járt, tgyás, gyed. A te céged is megmarad és csak az üzletet zárják be, vagy felszámolják a céget is?
2013. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megszűnik a cég, vagyis munkanélküli leszel, akkor táppénz nem jár, ahhoz mindenképp kell munkahely. Ha álláskeresési segély alatt szülsz és megvan a 365 nap biztosított időd, akkor jár tgyás és gyed. Ha nem kapsz a szüléskor álláskeresési segélyt vagy nem lesz munkahelyed, akkor csak gyes jár.
2013. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve vagyok ennél a cégnél előtte is volt 7 éves munkaviszonyom amiből 3 évet itthon töltöttem az első gyermekemmel.Oda nem vettek vissza, 2 hét munkanélküli járadékon voltam s utána helyezkedtem el ide.Maga a cég nem szűnik meg csak ez az üzletük ahol jelenleg dolgozom.Ez a valós helyzet.
2013. szept. 13. 20:42
 4/4 Jégtánc ***** válasza:
Akkor ugyanúgy jár minden.Mármint ha maga a cég nem szűnik meg.Nekem gyed alatt szünt meg az üzlet ahol dolgoztam,de ugyanúgy kapom a cégtől a gyedet.
2013. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!