Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartottátok a háziállatotok...

Megtartottátok a háziállatotokat, amikor született kisbaba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés, persze, eszembe nem jutott, hogy a gyerek miatt megváljunk a kutyánktól.


Macskától sem kell, csak vigyázz az alom takarításánál (ha az van nektek).

2013. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg! Ha megfelelően vannak tartva (takarítás, oltás stb) semmi sem indokolja, hogy elajándékozzuk az állatainkat, ráadásul a gyereknek is csak jó, ha állatokkal nő fel, erősödik az immunrendszere, felelősséget tanul stb :) Védőnőként kifejezetten támogatom az állatos családokat!
2013. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekem még nincs gyerekem, de ha lesz, biztosan megtartom a kutyáimat, csak azért érdekelt, mert nagyon sokat megválnak ilyenkor az állataiktól és érdekelt, hogy itt kb. milyen a statisztika..

2013. szept. 14. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Tőlünk is sokan kérdezték, hogy megtartjuk-e a cicát (szobacica), és még szép! :) Hozzánk nőtt :) Az almot a férjem takarítja, de egyébként minden maradt a régiben :)

Ha megszületik a baba, akkor az első hónapokban persze fokozottabban figyelek majd, hogy ne nagyon kerüljenek érintkezésbe, de később miért ne? Ahogy előttem is írták, hasznos is a gyereknek (megfelelő higiéniai feltételek mellett természetesen)

2013. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 kutyánk van, de egyiktől sem tudnék megválni...


33 hetes kismama

2013. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
IGEN! Bár a fél falu le akart beszélni róla. Csak hát, a gyerekemet se fogom kitenni, ha netán kistesója születne.
2013. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pontezt akartam kérdezni:)

Nekem van egy kistestű keverék kutyum 1 éves, nagyon szeretem!

Tuti marad! Nincs az a pénz, amiért elajándékoznám Őt!

Bár vedlik, és a nacim tiszta szőr, ezt nem tudom hogyan fogom megakadályozni.


38+2 hkm

2013. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Három tengerimalac - megtartva :)
2013. szept. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze. Nekünk egy mopszunk van, eszünkbe sem jutott megválni tőle. A fiam már 15 hónapos, imádja a kutyát és viszont.
2013. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mopszunk van imàdja a 6 hònapos lànyom .jò nèzni mikor he-get neki, vagy először hozzà màszott oda.....soha nem raknâm ki a mopink szűrèt, max a szörèt az egy kicsit hullik neki...:-)
2013. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!